פריצת דרך בתחום פלטפורמות אבטחת הרשת

פריצת דרך בתחום פלטפורמות אבטחת הרשת
TippingPoint מבית 3Com משיקה את N-Platform
מערכת אבטחה לדאטה-סנטר ורשתות ליבה

TippingPoint, חברה-בת של 3Com (נסדא"ק: COMS) הפועלת בתחום פתרונות אבטחה לרשת הארגונית, משיקה את מערכת N-Platform. מדובר במערכת מניעת פלישות (IPS) הכוללת מנוע סיכול איומים (TSE) המאפשר בדיקה מעמיקה של תנועת מנות ברשת.
 
הפלטפורמה המשודרגת מכילה חומרה מבוססת שבבי ASIC וייעודית למטרות עיבוד מנות נתונים בקצב של עד GB10, ומערכת הפעלה עם אופטימיזציה להגנה על הרשת בעת התקפות בזמן אמת ללא פגיעה בביצועי הרשת.
 
המערכת החדשה מאפשרת ללקוחות לעמוד בדרישות האבטחה של מרכזי הנתונים החדשים, ומהווה מרכיב מרכזי באסטרטגיית רשת האבטחה עליה הכריזה 3Com לאחרונה, המשלבת פלטפורמות אבטחה של TippingPoint עם ציוד תשתיות LAN של H3C – מותג הרשתות הארגוניות של 3Com.
 
הפלטפורמה תתמוך בשירותי IP ארגוניים קריטיים מוגדרי לקוח, ובמוצריTippingPoint  Reputation Digital Vaccine (DV) ו-TippingPoint Web Application DV לעדכוני הגנה מפני התקפות חדשות, כולל ישומים מקוונים (פישינג); מערכי סינון להגנה מפני דליפת נתונים (DLP); ניהול קווי-מדיניות מבוססי מיקום ברשת (כולל היקף וליבה), ומערכי סינון בפיתוח הלקוחות.
 
נשיא TippingPoint, אלן קסלר: "ארגונים פועלים לצמצום עלויות ניהול ה-IT בכל מקום אפשרי. באמצעות פלטפורמת האבטחה של TippingPoint, האינטגרציה עם מוצרי תשתית ה-LAN של H3C, והמערכת האקולוגית של שותפותינו, יקבלו ארגונים יכולת לפריסת פתרונות האבטחה הטובים מסוגם, ולהסרת העול הגדל של עלויות התפעול (OPEX).
 
מערכת TippingPoint N-Platform החדשה:

מאפשרת אינטגרציה של מספר שירותי הגנת רשת וכן את אוטומציית האבטחה, הנדרשת להקטנת עלויות האבטחה והבטחת המשכיות השירות.
מכילה ארכיטקטורת תוכנה מודולרית התומכת בפיתוח ופריסה מהירים של מסנני IPS חדשים מבית DVLabs, ובמסננים בפיתוח הלקוח. המערכת אף מספקת יכולת לפיתוח שירותי אבטחה מונעי DPI (בדיקת מנות מעמיקה).
מאפשרת אינטגרציה עם פתרונות אבטחת רשתות של צד שלישי, כולל הערכה וניהול פגיעות (VA/VM); פתרונות זיהוי, מערכות SIM (ניהול נתוני אבטחה) ומוצרי NBAD (ניטור אנומליות ברשת).
כוללת מרכיבי אבטחה קריטיים עבור הרשת המאובטחת של 3Com. טכנולוגיית          N-Platform של TippingPoint תשתלב עם ציוד תשתית הרשת של H3C מבית 3Com, ותספק ללקוחות של מרכזי דאטה-סנטר יכולות אבטחה מקיפות עבור כל נקודה על הרשת, ובהתאם למסגרת אחידה של הגדרות מדיניות.

 
פלטפורמת TippingPoint N-Platform החדשה תהיה זמינה לקהל הרחב בדצמבר 2009.

דילוג לתוכן