מימין, שלומי אברהם מנכ"ל עדיף ,יוסי נבו, מנכ"ל Gpage (ג'יפייג')

פריצת דרך במתן שירות נגיש ורגיש לציבור אנשים עם מוגבלויות ונכים בישראל

מאיר ברבי, מוזיקאי, עיוור שגם עובד כטכנאי באולפני הספרייה המרכזית לעיוורים:

"אני משתמש באנדרואיד, הופתעתי לטובה מהנגישות מהקלות בשימוש, והיא עונה על כל הצרכים מבחינתנו העיוורים, כל הכבוד, ואני כמובן ממליץ על האפליקציה בחום!"

בישראל , כמו במדינות העולם המערבי למעלה מ-15% מהאוכלוסייה הינם אנשים עם מוגבלויות מסוגים שונים שנתקלים באתגרי היומיום בלא מעט מהמורות המקשות על ניהול אורח חיים תקין ושיפור איכות חייהם.

יוזמה חדשה תאפשר למיליון וחצי אנשים עם מוגבלויות ונכים בישראל לקבל מענה שירותי בכל תחום אחזקת הבית ושירותים נוספים בתוך כ-30 שניות ובזמינות 24/7 !

בהסכם שנתחם בין חברת Gpage  מפעילת אפליקציית "ספץ" (spetz) ו"עדיף" – מועדון הצרכנות לאנשים עם מוגבלויות סוכם כי "ספץ" תפעיל מוקד שירות נגיש וייעודי לעמיתי מועדון "עדיף" למתן פתרונות, שירותים עד הבית וסיוע ע,י בעלי מקצוע מובילים בתחומם לציבור אנשים עם מוגבלויות ונכים 24 שעות ביממה.

עמיתי מועדון "עדיף" ייהנו מגרסה מותאמת ומיוחדת של "ספץ" לשימוש פשוט קל ומיידי לבחירת איש מקצוע המתאים לדרישתם ותמיכת מוקד שירות טלפוני זמין .

שלומי אברהם, מנכ"ל עדיף (לשעבר מנכ"ל "חבר") אמר: "במהלך שנה וחצי של פעילות המועדון אנחנו פועלים לשיפור איכות החיים של ציבור אנשים עם מגבלות באמצעות חסכון בהוצאות משק הבית והיצע של מוצרים , שירותים ופתרונות טכנולוגיים המקלים על ניהול משק הבית . שיתוף הפעולה עם ספץ הוא נדבך נוסף המאפשר לעמיתי "עדיף" פתרון זמין ונגיש להתמודדות עם אתגרי היומיום

יוסי נבו, מנכ"ל Gpage (ג'יפייג') מפעילת אפליקציית ספץ הוסיף: "אנחנו שמחים שעומדת לנו הזכות להיות שותפים למהלך משנה חיים באמצעות פיתוח טכנולוגי ולהשפיע בראייה חברתית על ניהול משק הבית של אנשים עם מגבלות וזאת מבלי להתפשר על איכות השירות"

מאיר ברבי, מוזיקאי, זמר עיוור שגם עובד כטכנאי באולפני הספרייה המרכזית לעיוורים מספר: "האפליקציה ספצית! אני משתמש באנדרואיד, הופתעתי לטובה מהנגישות מהקלות בשימוש, והיא עונה על כל הצרכים מבחינתנו העיוורים, כל הכבוד, ואני כמובן ממליץ על האפליקציה בחום!"

אפליקציית ספץ (spetz) המתקדמת מסוגה בעולם לאיתור אנשי מקצוע תוך 30 שניות מבוססת על בינה מלאכותית וחכמת ההמונים. הטכנולוגיה הייחודית של "ספץ" הינה מנוע מהפכני ועתידני לניטור איכותי ואופטימלי של בעלי מקצוע ונותני שירות על בסיס מיקום רלוונטי, זמינות, דירוג לקוחות וחקר ביצועים, בהתאמה מיידית לפניות של לקוחות בעת תקלה או צורך.

מועדון הצרכנות עדיף הוקם במטרה לאגד את ציבור אנשים עם מגבלות בישראל לכח צרכני – כלכלי מוביל ומשפיע על סדר היום העסקי והחברתי במטרה להביא לשיפור איכות החיים של עמיתי המועדון ולאפשר לכל פרט ופרט ליהנות מחסכון בהוצאות.

לאתר אפליקציית ספץ: https://www.spetz.co.il/

לאתר מועדון עדיף: https://adif.org.il/

דילוג לתוכן