פרוסט אנד סאליבאן העניקה ל-WatchGuard פרס עבור חדשנות במוצרים לשנת 2015

הפרס ניתן עבור מוצר ה-APT Blocker, פתרון המספק לעסקים קטנים ובינוניים הגנה מפני חטיפת קבצים, נוזקות ומתקפות zero-day ברמה של אבטחת מידע בארגון גדול
פתרון הגנת הסייבר ואבטחת המידע של Technologies WatchGuard , APT Blocker, זכה בפרס עבור חדשנות במוצרים לשנת 2015 בתחום הגנת APT (Advanced Persistent Threat) לעסקים קטנים ובינוניים מחברת המחקר פרוסט אנד סאליבאן. ה-APT Blocker הוא פתרון מתקדם לטיפול בחטיפת קבצים (ransomware), נוזקות (malware) ומתקפות zero day. מתן הפרס התבסס על ניתוח מקיף ועצמאי של חברת המחקר, שבחן את השוק העולמי עבור פתרונות להגנת APT.
APT Blocker מגיע כמוצר המותקן מראש על גבי כל התקני ה-UTM (ניהול איומים מאוחד – Unified Threat Management) וה-Next Generation Firewall של WatchGuard, וניתן בחינם לתקופת ניסיון של 30 יום. המוצר מבוסס על טכנולוגיה של Lastline, המספקת פתרונות לזיהוי ומעקב אחרי הפרות אבטחת מידע.
APT Blocker מזהה קבצים חשודים בעזרת טכנולוגיית FUSE – שיטה מתוחכמת ביותר לזיהוי איומי APT ונוזקות zero day. כתוצאה מכך, WatchGuard יכולה להגן בתוך דקות על רשתות מפני איומים שזוהו בזמן אמת. הפתרון גם משתלב עם מערכת WatchGuard Dimension. באופן זה, ניתן לקבל מבט יחיד ומיידי על איומי אבטחה מתקדמים, לצד ניתוח של מגמות מובילות, אפליקציות ואיומים.
בעת האחרונה המשיכה WatchGuard לזכות בהכרה ובפרסים: פרס "חברת השנה" של המגזין Network Computing; היכללות ברשימת 50 החברות הצומחות ביותר של JMP Securities; ציונים לשבח ופרסים מהמגזינים Computing Security, CRN, PC Magazine, Cyber Defense Magazine וכן הכרה ממעבדות NSS ומחברת המחקר גרטנר.

דילוג לתוכן