פרומיסק מקבוצת מר נכנסה לרשימת 20 חברות המבטיחות בתחום אבטחת המידע הארגוני

פרומיסק מקבוצת מר נכנסה לרשימת 20 חברות המבטיחות בתחום אבטחת המידע הארגוני של מגזין CIO REVIEW

"היום, מענה של 90% או של 95% על הדרישות בנקודות הקצה אינה מספקת – המטרה היא 100%, מאחר ואפילו חלון או דלת אחת יכולים לשמש האקרים לצורך פריצה", אמר עמיר גיל, מנהל פעילות פרומיסק בקבוצת מר

 

קבוצת מר (ת"א: מר), העוסקת במתן פתרונות בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין והסייבר, מודיעה כי המוצר פרומיסק (Promisec) שבבעלות פרומימר מקבוצת מר, נכנסה לרשימת 20 חברות המבטיחות בתחום אבטחת המידע הארגוני של מגזין CIO REVIEW. פרומיסק היא מערכת Agentless לאיסוף מידע מתחנות קצה לצורך איתור, ניתוח וטיפול בחולשות ופרצות במערכת ומותקנת אצל הלקוחות המובילים בישראל ובמאות לקוחות בעולם.

 

בדירוג צוין כי על מנת לתמוך בצרכי אבטחת נקודות הקצה של לקוחותיה, ולספק יכולות איתור וניראות מלאות של סביבות העבודה הארגוניות, פרומיסק משקיעה רבות בטכנולוגיה, בארכיטקטורת השרתים ובפריסת גשושים ברשתות הארגוניות השונות, ובכך לייצר גמישות ברמה גבוהה. המערכת מבצעת סריקות מהירות של נקודות הקצה כדי לייצר תמונה מדוייקת, ולוודא שהנקודות מאובטחות בהתאם למדיניות אבטחת המידע וכי המערכות עומדות בדרישות הרגולציה.

 

"הטכנולוגיה של פרומיסק מספקת את הגמישות לשילוב עם פתרונות אבטחה נוספים לנקודות הקצה כמו אנטי וירוס, פתרונות לשמירה על המידע ומערכות ניטור הוליסטיות כמו SIEM/SOC. השילוב מבטיח מחזור הטמעה מהיר וצורך מועט בתחזוקת המערכת, ומיתרגם לעלויות תפעול נמוכות יותר. זהו פתרון אבטחת נקודות הקצה היחיד בשוק אשר מספק מענה מהיר מאוד לאירועי אבטחה עבור צוותי אבטחת המידע של הארגון, ומקנה להם יכולת להשיב במהירות את המערכת הארגונית למצב בו היתה לפני התקיפה", כך כותבים ב-CIO REVIEW. גרסת הענן של פרומיסק, בשילוב עם Azure, מספקת שורת תכונות המאפשרת לבצע הערכה מפורטת של כל נקודת קצה בסביבה הארגונית.

 

עקב מודעותה לבעיות שעולות במקרה של כשל בניהול נקודות הקצה, כמו אי-עמידה בתקני רגולציה דוגמת ISO27001, HIPPAA, SOX, GDPR, NIST ו-CIS, מציעה פרומיסק פתרון פשוט ומתקדם להתקנה על גבי מערכות הארגון כדי לנהל את נקודות הקצה עם ארכיטקטורה וטכנולוגיה מתקדמים וברי הרחבה. ניתן למנף טכנולוגיה זו לקבלת מידע מדוייק על מידת המענה של תחנת קצה מסויימת או סגמנט מסוים ברשת בהתאם לדרישות רגולציה. "היום, מענה של 90% או של 95% על הדרישות בנקודות הקצה אינה מספקת – המטרה היא 100%, מאחר ואפילו חלון או דלת אחת יכולים לשמש האקרים לצורך פריצה", אמר עמיר גיל, מנהל פעילות פרומיסק בקבוצת מר.

 

מיזוגה של פרומיסק עם קבוצת מר, שלה פעילות רבה באמריקה הלטינית, אפריקה, מערב אירופה וארה"ב, מקנה לפרומיסק גישה ללקוחות גדולים בטריטוריות נוספות, והצוות המיומן והמגוון שלה פועל בפרויקטים עם חברות וארגונים בתחומי הפיננסים, הממשל והטלקום, כמו גם ספקי שירותי אבטחת מידע מנוהלים (MSSP). פתרון ניהול נקודות הקצה ופתרון הענן של פרומיסק כבר מוטמעים בפרויקטים באסיה, אמריקה הלטינית וישראל, ופרויקטים נוספים צפויים להתחיל גם באפריקה.

 

קבוצת מר היא חברה ישראלית גלובלית הממקדת את עיסוקיה בשלושה תחומי ליבה: תשתיות תקשורת- בעיקר סלולרית ואופטית;  HLS ('הגנת המולדת'); שירותי מודיעין סייבר ומערכות חקירה ומודיעין מבוססות טכנולוגית ;BIG DATA ופתרונות תקשורת טקטית לכוחות החירום וההצלה ולצבאות. החברה, באמצעות חברות הבת שלה, מציעה פתרונות  הוליסטיים  מקצה לקצה הכוללים ייעוץ, פיתוח, ייצור, אינטגרציה, הטמעה והדרכה המותאמים לצורכי הלקוח. לקוחותיה של הקבוצה כוללים גופים ממשלתיים, מוניציפאליים, ביטחוניים, בנקים, מפעילי  תקשורת ועוד. לחברה מספר מרכזי פיתוח בתחום התוכנה והאלקטרוניקה ומפעלי יצור בארץ ובעולם. קבוצת מר פעילה בעיקר באמריקה הלטינית, ארה"ב אפריקה וישראל.

 

דילוג לתוכן