ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק

פרולוג'יק בקמפיין לגיוס עובדים חדשים

 

 

תגייס לשורותיה 100 עובדים במהלך השנה הקרובה

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק: "זהו קמפיין גיוס העובדים הגדול והרחב ביותר מאז הקמת החברה לפני 12 שנים"

חברת פרולוג'יק (Prologic), המתמחה בשירותי ייעוץ, מיקור חוץ והטמעת מערכות בתחומי התוכנה, תשתיות, תקשורת ואבטחת מידע, מודיעה על השקה של קמפיין שנתי לגיוס 100 עובדים במהלך שנת 2019. במסגרת הקמפיין בכוונת פרולוג'יק לגייס עובדים בתחומי תשתיות IT, ביג דאטה (Big Data), סייבר ואבטחת מידע, ניהול ויישום תשתיות אפליקטיביות, ניתוח מערכות, ופיתוח תוכנה.

בפרולוג'יק, בה מועסקים כיום למעלה מ-250 עובדים, מתכוונים לגייס מומחים במגוון תחומים – כולל: סיסטם, תקשורת, וירטואליזציה, ענן, אבטחת מידע, תקשורת, גיבויים, ואוטומציה; מומחים לניהול בסיסי נתונים (DBA) במגוון פלטפורמות – אורקל, סאפ, SQL וסביבות קוד פתוח; מפתחי Java, מפתחי dot net, מפתחי BI, מפתחי מובייל, ומפתחי DevOps.

דגש מיוחד יינתן בפרולוג'יק לגיוס והשמה של בוגרים איכותיים מיחידות התקשוב והטכנולוגיה המובילות בצה"ל, כמו גם בוגרים מצטיינים של האוניברסיטאות המובילות.

בחברה מציינים את הגידול המהיר שהתרחש בפעילותה במגזר הממשלתי, זאת בעקבות זכייתה לפני כשנה וחצי במכרז חשכ"ל לאספקת שירותי מחשוב וכוח אדם טכנולוגי למשרדי הממשלה ויחידות הסמך. מפרולוגי'ק נמסר כי כיום היא מעסיקה במשרדי הממשלה כמה עשרות יועצים במגוון רחב של פרקטיקות IT ומחשוב.

חברת פרולוג'יק פעילה בתחומי תשתיות המחשוב, פיתוח ובסיסי נתונים במגזרי האנטרפרייז וה-Mid Market, ומספקת פתרונות טכנולוגיים ושירותי IT מקצה לקצה, ביניהם שירותי אינטגרציה, מיקור חוץ, ושירותי ייעוץ מתמחים (Professional Services). החברה מייצגת בישראל פתרונות תוכנה בינלאומיים, דוגמת: פתרונות SolarWinds הכוללים סוויטה לניהול, ניטור ואבטחה של תשתיות ה-IT; idera המתמחה בפתרונות לניהול וניטור של בסיסי הנתונים; ו-ivanti, ספקית פלטפורמה אחודה לניהול משאבי ה-IT, המתמחה בין השאר בפתרונות אבטחת מידע וסייבר, והסוויטה שלה כוללת את פתרונות Shavlik שמוזגו לתוכה.

פרולוג'יק פעילה במגזר הממשלתי, ארגוני אנטרפרייז ובמגזר העסקי. על לקוחותיה נמנים בנקים, חברות ביטוח, טלקום, הייטק, פארמה, ועוד. לאחרונה ביצעה פרולוג'יק את הרכישה הראשונה בתולדותיה של חברת ה-IT דיינמיקס (Dynamics), המתמחה באספקה של שירותים מקצועיים לעולמות תשתיות המחשוב הארגוניות, כולל תשתיות ענן ואבטחת מידע. הרכישה נועדה להרחיב ולעבות את היקף השירותים אותם פרולוג'יק מציעה בעולמות של תשתיות המחשוב, ולהעמיק את יכולותיה המקצועיות בתחומי פעילות אלה.

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, ציין כי "אנו חווים גידול מהיר בפעילות החברה בשיעור של כ-30% משנה לשנה. קמפיין גיוס העובדים שאנו משיקים כעת הוא הגדול והרחב ביותר מאז הקמת פרולוג'יק לפני 12 שנים, והוא מגיע כדי לעמוד בביקושים מלקוחותינו לכוח אדם טכנולוגי מקצועי, מיומן ומנוסה. אנו מזמינים מקצועני טכנולוגיה מובילים מכול תחומי ה-IT הארגוני – תשתיות, מחשוב ופיתוח – להצטרף להצלחה של פרולוג'יק."

 

לפרטים נוספים אודות המשרות הפתוחות בפרולוג'יק ולמשלוח קו"ח: https://www.prologic.co.il/career

דילוג לתוכן