פרויקט ERP הגדול ביותר של מלם-תים ברכבת ישראל הסתיים בהצלחה

בתחילת אפריל עלה לאויר בהצלחה פרויקט יישום מערכת ERP SAP של מלם-תים ברכבת ישראל, בהיקף של למעלה מ-20 מיליון ש"ח. במסגרת הפרויקט, הקימה מלם-תים ברכבת ישראל מערכת ERP, המהווה פלטפורמה ליישום נושאים נוספים, ביניהם: ניהול מסמכים, פורטל, שילוב מערכות GIS, בינה עסקית (BI) ועוד. הפרויקט מעניק מענה למעל 500 משתמשים בתחומי הכספים, לוגיסטיקה, משאבי אנוש, תחזוקה, ניהול נכסים, ניהול פרויקטים, מכירות, אבטחת איכות ובטיחות. מדובר בפרויקט אסטרטגי באחריות כוללת, במסגרתו ביצעה חטיבת SAP באגף ה- ERP של מלם מערכות את כל התהליך כולל תהליך ההתאמה, פיתוח, התקנה, הטמעה והדרכת המשתמשים.
 
אורית קניגסברג, מנהלת חטיבת SAP במלם מערכות, מסרה:"בימים אלה מסיימת מלם את שלב א' של פרויקט ה-ERP ברכבת ישראל, הגדול ביותר שנעשה בישראל בשלוש שנים האחרונות. מורכבותו הגדולה של הפרויקט היוותה אתגר גדול בפני מלם ואנו שמחים על כך שהפרויקט נחל הצלחה כה רבה. אני מודה לכל הצוות המקצועי שהוביל את הפרויקט ועל האמונה הרבה בנו וביחד נמשיך להשלמת שלב ב' באותה הצלחה ונחישות".
 
 מהנהלת רכבת ישראל נמסר כי: "שני מרכיבים עיקריים הביאו להצלחת הפרוייקט: התגייסות כללית בארגון ושותפות אמיתית עם חברת מלם מערכות שהייתה שותפה מצוינת לאורך כל הדרך ופעלה במקצועיות ומומחיות".

דילוג לתוכן