פרוייקט 'ספריית החלומות של סמסונג' מגיע לשניידר

ב-23.12 תשיק סמסונג מתחם לימודי חדש וטכנולוגי במרכז שניידר לרפואת ילדים

לוח חכם המעביר שיעורים בזמן אמת היישר ממתחם הלימוד שבמחלקה אל הטאבלטים של ילדים המאושפזים במערך ההמטולוגי-אונקולוגי בבית החולים

בית הספר ושיעורים מצטיירים עבור ילדים רבים ובני נוער כמטרד שהיו שמחים להיפטר ממנו, אך עבור אחרים, שבשל מחלה, נבצרה מהם שגרה זו, ביה"ס והלימודים מסתמנים כאי של שפיות. ילדים המאושפזים בבתי חולים לתקופות ארוכות, מתמודדים, מעבר למחלה, גם עם העובדה שאינם מצליחים להתעדכן בחומר הלימודי.

לראשונה בישראל-

סמסונג מביאה את בשורת ספריית החלומות לילדי המערך ההמטולוגי-אונקולוגי במרכז שניידר. במסגרת זו, באמצעות שדרוג טכנולוגי: ילדים שנמצאים בחדרי בידוד יוכלו לראות שיעורי העשרה ופעילויות המתרחשות בחדר הפעילות החינוכי המרכזי במחלקה באמצעות מכשיר ה-Tab S של סמסונג בעזרת לוח חכם המותקן במקום.

הילדים יוכלו לשוחח בווידאו עם המשתתפים בשיעור, להביע את דעתם, תגובתם ולהרגיש שייכים למתרחש. הסיוע הטכנולוגי של הלוח והטאבלטים מנגישים את הלימודים עבור אותם ילדים ומשדרגים את אפשרויות הלימוד הקיימות.

אנה ליפניק-לוי, מנהלת שיווק קורפורייט, סמסונג בישראל: "אנו גאים להשיק את מיזם "ספריית החלומות" במסגרת פעילות האחריות התאגידית של סמסונג אלקטרוניקס בישראל. המיזם נולד מתוך רצון להעניק לילדים הנמצאים באשפוז בבית החולים, זמן של הנאה בקריאת מגוון רחב של ספרים ושמירה על השגרה ככל הניתן. במסגרת הפרויקט אנו מעניקים לילדים כיתת טאבלטים מתקדמת עם מכשירי Galaxy Tab S ו-100 כותרים ואפליקציות לילדים עד לגיל 18, מתנת "עברית". בנוסף, בשבועות הקרובים נשיק ספריות דיגיטליות נוספות במספר בתי חולים על-מנת להעניק לכמה שיותר ילדים את אותה חוויה ייחודית."

משכית שוחט, מנהלת המרכז החינוכי במרכז שניידר: "לחדר הפעילות הנמצא במערך ההמטולוגי-אונקולוגי יש תפקיד חיוני בשיקומו של הילד החולה ובהחזרתו למסלול החיים הרגיל. הפעילויות החינוכיות מתקיימות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הקבוצתית והן מגוונות עד מאוד. התוספת הטכנולוגית תאפשר לצוות המרכז החינוכי להגמיש ולהרחיב את הפעילויות השונות בהתאם לצרכים השונים של הילדים".

מיזם "עברית" למען הילדים- יתרום עשרות ספרים ואפליקציות ספרי ילדים שיותקנו על גבי המכשירים

מיזם "עברית" נרתם לפרויקט ותרם עשרות אפליקציות "עברית לילדים", לצד ספרי ראשית קריאה ונוער אשר יותקנו על גבי המכשירים. אפליקציות ספרי הילדים "עברית לילדים" מהוות חלופה איכותית, מתקדמת ואינטראקטיבית לספרים הקלאסיים והאהובים כמו: כובע קסמים, האריה שאהב תות, איתמר מטייל על קירות ועוד. כל ספר הוא אפליקציה בפני עצמה המאפשרת קריאה של ספרים (עם אפשרות של הקראה), לצד משחקים כמו: פאזל, משחק זיכרון ועוד.

מיזם "עברית" ספרים דיגיטליים, מציע מגוון ספרי מקור ותרגום (המקבילים לעותקים המודפסים) במגוון ז'אנרים, של ההוצאות לאור המובילות בישראל, בהן כתר, כנרת- זמורה ביתן, ידיעות ספרים, עם עובד, הקיבוץ המאוחד, קשת, מטר ועוד.

לאתר "עברית": hthttps://www.e-vrit.co.il/

דילוג לתוכן