פעילות בלתי שגרתית לחופש הגדול בקניונים: 35 אלף ישראלים חוו כבר את משקפי המציאות המדומה של סמסונג

אלפים התנסו במתחמי המובייל רוד שואו של סמסונג באטרקציה החמה ביותר כיום בשוק – משקפי המציאות המדומה, ה-Gear VR. עם המשחקים והסרטים הייחודיים, המציאות מעולם לא נראתה כל כך דמיונית

 

לאור ההתעניינות הציבורית הנרחבת במשקפי המציאות המדומה החדשים של סמסונג, ה-GEAR VR,  סמסונג אלקטרוניקס ישראל הקימה מתחמים להתנסות בקניונים המובילים בישראל: קניון עזריאלי, קניון איילון, קניון מלחה וקניון הזהב. המתחמים יפעלו עד ה-20 ביולי במשך כל שעות הפעילות של כל קניון, מהבוקר ועד הלילה. לצד חווית משקפי המציאות המדומה, יוכלו המבקרים להתנסות בחווית הצילום הייחודית של הגלקסי S6, להצטלם בתמונת סלפי עם אביזרים ורקעים שונים שיש במתחם ולקבל את התמונה מודפסת על מגנט ללא עלות. בכל מתחם הוקמו שלוש עמדות התנסות למשקפי המציאות המדומה לצד דוכני מכירה למוצרים השונים של סמסונג.

 

עם תחילת החופש הגדול, עשרות אלפי משפחות החלו לשטוף את הקניונים ברחבי הארץ והן מחפשות כל העת תעסוקה חווייתית לילדים. חברת סמסונג, העומדת מאחורי אחד הגאדג'טים המלהיבים ביותר בעולם, משקפי המציאות המדומה, פתחה מתחמים בתוך הקניונים הגדולים בארץ על-מנת לאפשר ללקוחות לחוות את עולמות המציאות המדומה ובתוך כך לספק את הצורך החשוב ביותר של הקיץ – תעסוקה לילדים. מתחמי המובייל רוד שואו של ה-Gear VR מספקים למשפחות חוויה טכנולוגית פורצת דרך ומזכרת שנשארת.

 

המתחמים בקניון הזהב ובקניון עזריאלי יופעלו עד לתאריך 14 ביולי, ובקניונים איילון ומלחה עד לתאריך 20 ביולי. בקניונים מלחה, עזריאלי והזהב ניתן יהיה ליהנות מרכישת גלקסי S6 ולקבל במתנה מטען אלחוטי ואפשרות לרכוש Tab lite בתוספת 200 ₪ בלבד. בקניון איילון ניתן יהיה לקבל מחירים אטרקטיביים על המכשירים השונים או לחלופין ניתן ליהנות מהטבות לאביזרים בגובה של 200 ₪. לקוחות שירכשו את משקפי המציאות המדומה בסניפי באג בקניונים בהם מתקיימת הפעילות, יקבלו במתנה Battery bank 6,000mAh.

 

 

על ה-Gear VR

ה-Gear VRהמשופר הוא פיתוח ייחודי של סמסונג ואוקולוס המאפשר להרכיב לתוך התקן משקפיים טלפון מתוצרת ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית. במקרה זה, את הגלקסי S6וה-S6 edge הפופולריים. החיבור בין השניים הופך למשקפי מציאות מדומה וניתן באמצעותן לשחק במשחקים שונים ולצפות בסרטים או אפילו בתכניות טלוויזיה שהוקלטו במיוחד לצורך החוויה.

 

בידור יוצא דופן: מותאם גם לגלקסי S6 ולגלקסי S6 Edge, עם מסך בגודל 5.1 אינץ' בטכנולוגיית התצוגה Super AMOLED, ה-GEAR VR במהדורה החדשה מאפשר למשתמשים לראות סרטים, סדרות טלוויזיה, שירותי  VOD  ותמונות ברזולוציה גבוהה שט נראתה. עם פיקסליזציה מופחת ושדה ראייה רחב, המשתמשים מקבלים חווית מציאות וירטואלית טובה יותר עם זמן שימוש ארוך יותר.

שיפור בנוחות: צמצום של 15% בגודל עושה את ה- Gear VRשל סמסונג לנוח יותר ללבישה. רצועות ארגונומית שתוכננו מחדש מעניקות איזון טוב יותר, ואילו איוורור מכני תומך בחוויית VR מורחבת.

ביצועים באיכות גבוהה: כוח מחשוב גדול יותר וגרפיקה משופרת מאפשרת למשתמשים לחוות את הרפתקאות המציאות המדומה הטובה ביותר.

תאימות USB: ציוד ה-Gear VR יכול להיות מוטען באמצעות יציאת ה-USB שלו ובכך לאפשר זמן שימוש ממושך יותר.

תכנים מתקדמים: התוכן של ה- Gear VR זמין להורדה דרך חנות האוקלוס – Oculus VR app store. למשתמשים יש מגוון רחוב של תוכן מקומי וירטואלי של היוצרים מהשורה הראשונה, כולל משחקי מציאות מדומה מרגשים וכן של 360 מעלות, כולל ביצוע חדש של Cirque du Soleil, Kurios.

 

דילוג לתוכן