פס רחב – עכשיו במרחק נגיעה בלבד

חברת אריקסון חשפה את הדור השני של מודול הפס הרחב מדגם F3307, המיועד באופן יחודי למחשבי טאבלט ומכשירים אלקטרוניים אחרים, שנחשף בכנס המפתחים של אינטל (IDF) בסן פרנסיסקו. הרכיב, שכבר אושר לשימוש ברשתות HSPA הגדולות בעולם, חסכוני בצריכת האנרגיה שלו ומאפשר ליצרנים לצייד מחשבי טאבלט ומכשירים אלקטרוניים נוספים בתקשורת סלולרית בפס רחב.

מטס נורין, סגן נשיא של חטיבת המודולים הסלולריים באריקסון, אמר כי "מחשבי הטאבלט יוצרים חלון נייד חדש לעולם, זאת על ידי הגדרה מחדש של הדרך שבה אנו מתחברים לאינטרנט, חולקים מידע ומחפשים מידע. אריקסון מאפשרת קישוריות בכל מקום בכל זמן, על ידי שילוב בין הפתרון החסכוני מבחינת עלות והחדשנות של מחשבי טאבלט".
מודול F3307 מבוסס על פלטפורמת המודם הדקה של אריקסון M34x HSPA 7.2 Mbps, ומשלב ביצועים, פשטות וצריכת חשמל נמוכה תוך שמירה על עלות אטרקטיבית ליצרנים. המודול שומר על הביצועים הגבוהים, המצופים ממודולים של אריקסון, תוך הפחתה בצריכה האנרגיה עד 50% בהשוואה לדורות קודמים. כך ניתן להאריך את משך זמן העבודה על הסוללה ולאפשר למכשירים ניידים להיות מחוברים תמיד.

המודול המשופר מסוגל להגיע למהירות הורדה של עד 7.2 Mbps ומהירות העלאה של עד ל5.76 Mbps. משתמשי הטאבלטים יכולים לגשת ישירות לאינטרנט באמצעות HSPA, הטכנולוגיה הסלולרית המובילה בכ-150 מדינות ברחבי העולם. בנוסף, המודולים של אריקסון עוברים תהליך אישור על ידי המפעילים הסלולריים, כך שיצרני המחשבים יכולים לקצר את תהליך האישור וזמן ההגעה לשוק.

המודול כולל גם את אפשרות לחיבור מהיר (Quick Connect) שמאפשרת לרכיב להתחבר לאינטרנט שניות לאחר שהוא מתעורר ממצב שינה. כך המשתמשים מקבלים חווית שימוש של חיבור תמידי ללא כל הפרעה. אריקסון עובדת באופן צמוד עם אינטל כדי להתאים את מודול הפס הרחב הסלולרי F3307 לסדרת המעבדים המיועדת למחשבי טאלבט וצפויה להגיע לשוק בקרוב – "Oak Trail" .

לראשונה: גלישה במחשב הנייד במהירות של 21Mbps
חברת אריקסון חשפה את המודול פס הרחב הסלולרי המתקדם ביותר שלה והראשון בעולם הזמין מסחרית עבור מכשירים אלקטרוניים. המודול מנצל את המהירות של רשתות HSPA Evolution. המודול תוכנן על מנת להעניק משתמשים את חווית הפס הרחב הסלולרית המהירה ביותר הקיימת במחשבים ניידים, נטבוקים ומחשבי טאבלט. המודול מדגם F5521gw מסוגל להגיע למהירויות הורדה של עד 21Mbps ומהירויות העלאה של עד 5.76Mbps.

המודול שנחשף בכנס המפתחים של אינטל בסן פרנסיסקו משלב בין ביצועים גבוהים, בעלות משתלמת וצריכת חשמל נמוכה. המודול מהווה פתרון נוח ליצרנים לשילוב קישוריות סלולרית במהירות גבוהה במוצרים אלקטרוניים.
מודול F5521gw מבוסס על פלטפורמת המודם ST-Ericsson בעלת הביצועים הגבוהים וצריכת החשמל הנמוכה.

המודול כולל יכולת GPS פנימית ואפשרות בלעדית לאריקסון שהיא "השכמה אלחוטית" (Wake-On Wireless). מכיוון שניתן להתחבר גם כאשר המכשיר נמצא במצב שינה, השכמה אלחוטית מאפשרת מגוון של אפשרויות חדשניות כמו למשל הפעלה מרחוק של המכשיר, הרשמה לשירותי תוכן בדחיפה וקבלת עדכונים בכל זמן. בזכות השילוב עם GPS, ארגונים יכולים להנות מאפשרויות כמו ניהול מרוחק, הגנה ומעקב על נכסים, הגבלת אזורי שימוש ועדכוני אבטחה המשולבים בקלות.

בזכות שיתוף הפעולה עם אינטל הפכה אריקסון את מודול F5521gw לתואם עם הדור האחרון של טכנולוגיית ה Anti-Theft של אינטל (גרסה 3.0(. הטכנולוגיה מספקת יכולות אבטחה אקטיביות על ידי ניתוק מרחוק של מחשב באמצעות הודעת טקסט מוצפנת – גם כאשר מערכת ההפעלה לא מופעלת. בעזרת יכולת ההשכמה האלחוטית של אריקסון ותמיכה מתאימה במחשב, ניתן לשתק מרחוק מחשב שנגנב או אבד באופן מיידי. כך ניתן לקצר את הזמן בו המחשב זמין לפריצה.
דפי נתונים ותמונות:
www.ericsson.com/solutions/mobile_broadband_modules/press.shtml

דילוג לתוכן