אתר הבורסה המשודרג

פנים חדשות לאתר הבורסה

הבורסה משיקה גרסה מעודכנת ומשודרגת של אתר האינטרנט שלה, הכוללת מגוון כלים מתקדמים לשימוש הציבור הרחב, החברות ופעילי שוק ההון

 

האתר החדש כולל גם מיניסייט ייעודי "למשקיע המתחיל", בו יקבל המשקיע הפוטנציאלי את כל המידע הנחוץ לו בכדי לקחת חלק פעיל בשוק ההון, באמצעות סדרת סרטונים קצרים ומשעשעים, בהובלת הקומיקאית עדי אשכנזי

 

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה: "אתר הבורסה מהווה כלי עבודה מרכזי בשוק ההון הישראלי ואנו שמחים להשיק גרסה עדכנית ומשודרגת שלו. שדרוג המערכת מהווה חלק מפרויקט רחב לשדרוג מגוון הממשקים והשימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים, וכן נדבך בתכנית האסטרטגית של הבורסה לשיתוף הציבור, להגברת התחרותיות בתחום הפיננסי, הגברת השקיפות במסחר והנגשת המידע לקהל הרחב"

 

הבורסה לניירות ערך משיקה היום (30.7.18) עיצוב חדש ומתקדם לאתר האינטרנט שלה. מעתה, ניתן להתעדכן במגמות המסחר, תנודות בולטות ולמצוא את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בלחיצת כפתור.

אתר האינטרנט של הבורסה מהווה כלי עבודה מרכזי לציבור המשקיעים, לחברות הבורסאיות ולכל קהילת שוק ההון בישראל. האתר מאפשר לצפות בנתוני מסחר, עדכניים והיסטוריים, של ניירות הערך הנסחרים בבורסת תל-אביב ולקבל מידע מקיף על מדדים, על חברות בורסאיות ועל פעילות הבורסה. בממשקי הדיגיטל של הבורסה משתמשים כיום כ-140,000 גולשים ייחודיים בחודש והדפים הנצפים ביותר באתר הם דפי המדדים וניירות הערך הנסחרים לצד תכנים על המסחר בבורסה.

שדרוג אתר האינטרנט של הבורסה מהווה נדבך נוסף באסטרטגיה אותה מקדמת הבורסה בחודשים האחרונים אשר מטרתה לקדם ולשקף לציבור את החדשנות הטכנולוגית אותה מציגה הבורסה והמעבר לשימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים. זאת, מתוך כוונה להביא לשיתוף הציבור, להגברת התחרותיות בתחום הפיננסי והגברת השקיפות במסחר וכן להנגשת המידע לציבור הרחב.

האתר כולל עיצוב חדשני, ממשק משתמש ידידותי למשתמש ושינויים רבים שנועדו להקל על השימוש במערכת ולייעל אותו, בדגש על הפונקציות המשמשות את המשקיעים, החברות הציבוריות ופעילי שוק ההון.

כמו כן, יכלול האתר החדש מיניסייט ייעודי "למשקיע המתחיל", בו יקבל המשקיע הפוטנציאלי את המידע הנחוץ לו בכדי לקחת חלק פעיל בשוק ההון ואותו תוביל הקומיקאית עדי אשכנזי. בסדרת סרטונים קצרים ומשעשעים, תוביל אשכנזי את הציבור הישראלי לעולמות הבורסה באופן נגיש ותענה על שאלות מפתח בהן: מהי בורסה? מהי מניה? כיצד משקיעים בבורסה? ומושגים נוספים.

בין החידושים המרכזיים באתר החדש:

חיפוש כללי באתר הכולל תיבת חיפוש אחת המאפשרת איתור מהיר של ניירות ערך, חברות, מדדים ותכנים. שדרוג תצוגת המידע של מדדי הבורסה, בהם נתוני מסחר, גרפים עדכניים והיסטוריים, עדכון הרכבים ומועדי עדכון, כולל התאמה למכשירי הסלולר.

עוד כולל האתר החדש את שירות "מה חדש בבורסה?" המאפשר להתעדכן בכל החדשות והעדכונים  בבורסה, אירועים מיוחדים והכרזות רשמיות, לצד שירות "איך אפשר לעזור לכם?" המציע תשובות לשאלות שתמיד רציתם לשאול על כל מה שקורה בבורסה.

באתר ניתן למצוא גם עץ מידע חדש, המאפשר גישה מהירה לנתוני המסחר ולתכנים חדשים באמצעות תפריטים ידידותיים למשתמש.

תהליך אפיון המערכת ועיצוב ממשק המשתמש כלל, בין היתר, סקרי משתמשים, ניתוח סטטיסטיקות הגלישה, בדיקות ופגישות עם גורמים בשוק ובקרב החברות, ובוצע בליווי חברת פיונט טכנולוגיות.

בשל פופולאריות האתר ככלי עבודה עבור ציבור המשקיעים, חברות ופעילי שוק ההון, בוצע המעבר למערכת החדשה במספר שלבים באופן הדרגתי כדי לאפשר למשתמשים מעבר חלק למערכת החדשה. בשלב ראשון בוצעה הפצה "שקטה" למספר מצומצם של משתמשים. בשלב השני, עלה לפני חודש האתר החדש בגרסת בטא במקביל לאתר הקיים ותוך הפניית המשתמשים לשימוש באתר החדש.

כתובת אתר הבורסה: www.tase.co.il

דילוג לתוכן