פנה ימינה בדרך השלום, שמאלה לעליית הנוער, הגעת ליעדך…

מהפכה בתחום הניווט הסלולרי: החל מהיום יוכלו לקוחות טלמפ בישראל לנווט במהירות וביעילות ליעדם באמצעות תוספת למערכת הניווט הקולי המציינת את שמות כל הרחובות 15 במרץ, 2010 – טלמפ הישראלית ממשיכה להשקיע משאבים רבים בכדי לסייע לנהגים ולהולכי הרגל להגיע במהירות וביעילות ליעדם. החברה מודיעה היום על תוספת חדשנית למערכת הניווט הקולי, הכוללת שמות רחובות בהכוונה הקולית. מעתה ההכוונה הקולית תכלול גם ציון שם הרחוב לדוגמה "פנה ימינה לדרך השלום".
מתוך הבנה ברורה של היתרונות הטמונים בהוראות ניווט קוליות פשוטות וברורות עבור המשתמשים, אשר יוכלו להפחית את אי הוודאות שהם חשים בעת ניווט בדרכים לא מוכרות – החליטה טלמפ להוסיף את שמות הרחובות להכוונה הקולית בכדי לתמוך בתחושת ביטחון כללית של המשתמש בזמן הנהיגה ולהקל על מילוי הוראות הניווט.
הקלטה קולית של טקסטים ללא שימוש בקול אנושי (Text To Speech), היא טכנולוגיה ידועה ונפוצה בעולם אבל יוצרת בעיות בהגייה בעברית ומקשה על זיהוי הטקסט המושמע. על מנת להעניק חוויית ניווט מקסימלית לקהל הישראלי החליטה טלמפ לא להסתמך על טכנולוגיה זו והקליטה מחדש למעלה מ-5000 שמות רחובות בסיוע קריינות קולית מקצועית.
תוספת שמות רחובות להכוונה הקולית כבר מיושמת באפליקציה של טלמפ והיא זמינה על מכשירי האייפון (פלאפון, סלקום ופרטנר) והחל מהיום גם על הגרסאות המתקדמות של האפליקציה (גרסאות 4.0 ומעלה), ללא צורך בפעולה יזומה או עדכון גרסה מצד המשתמשים.
אלון פודהרסט, סמנכ"ל ומנהל פעילות טלמפ ישראל, אמר כי: "תוכנת הניווט של טלמפ עונה על צורך יומיומי וקריטי של הגעה מהירה ממקום למקום עבור מאות אלפי משתמשים בישראל. טלמפ פועלת כל הזמן לבצע שיפורים והתאמות על מנת לספק למשתמשים את המוצר המתקדם והאיכותי ביותר. הוספת שמות רחובות להכוונה הקולית מאפשרת למשתמשים חווית ניווט בטיחותית במיוחד, ללא הסחות דעת מיותרות, מפחיתה את אי הודאות שהם עלולים לחוות בעת הצורך להתמצא בדרכים, ומפנה את תשומת ליבם לנהיגה זהירה. אנחנו סבורים שהתוספת הנ"ל תגדיל משמעותית את שביעות רצון המשתמשים מחווית הניווט ".

דילוג לתוכן