פלטפורמת פתרונות הקישוריות האלחוטית של סרגון (IP-20)

נבחרה ע"י ספקית תקשורת בינלאומית לפריסה במספר פרויקטים ברחבי העולם

פלטפורמת פתרונות ה-  IP-20 נותנת מענה למגוון רחב של יישומים ובכללם תשתיות אלחוטיות עבור השדרה הארצית של רשתות סלולריות באיים הקאריביים

 

סרגון  נטוורקס (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק תשתיות התקשורת האלחוטיות(wireless backhaul) , הכריזה היום כי ספקית שירותי סלולר גדולה הפועלת במספר אזורים בעולם, בחרה בפתרון המתקדם שלה –  פלטפורמתIP-20 ,  עבור מגוון רחב של פרויקטים באזורים שונים בעולם.

 

פלטפורמת IP-20, אשר נותנת מענה למספר רב של יישומים, מאפשרת פריסת תשתיות שדרה ארצית בקיבולת גבוהה ולמרחקים ארוכים עבור רשתות סלולר במדינות השונות בהן ספקית התקשורת פעילה, ובנוסף מספקת פתרונות תשתיות תקשורת רחבות סרט לארגונים ולמערכות אבטחה מתקדמות.

במהלך 2014 סיפקה סרגון לספקית התקשורת ציוד מפלטפורמת IP-20 בהיקף של מעל 7 מיליון דולר, רובו במהלך החציון השני של השנה ועבור רשת השדרה הארצית של רשתות הסלולר במספר מדינות באיים הקריביים. רשתות אלו נועדות לספק שירותי דור רביעי עם איכות שירות גבוהה ובטכנולוגיות LTE ו- LTE-A. כל הפתרונות שמספקת סרגון כוללים תכנית להרחבה ומודרניזציה של הרשת הקיימת ובה ציוד של סרגון ואחרים – כל זאת באופן פשוט, יעיל ומהיר.

 

"בחירת ספקית התקשורת בסרגון עבור מתן מענה לכלל הצרכים המגוונים ובמספר רב של אזורים, היא הוכחה נוספת לכך שפלטפורמת IP-20 הינה הבחירה המועדפת על מפעילי תקשורת בעלי הדרישות הגבוהות ביותר, המחפשים רשתות בעלות קיבולת גבוהה, אמינות גבוהה וללא פשרות, ואשר יכולות לתת מענה לצרכים העתידיים והמשתנים של רשתות התקשרות בכלל ושל צרכי תשתיות התקשורת האלחוטיות בפרט", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "קיבלנו הזמנות נוספות מספקית התקשורת ברבעון הראשון, ואנו מצפים לספק מענה לצרכיה בתחום תשתיות התקשורת האלחוטיות אשר ממשיכות להתפתח במהירות".

 

 

אודות פלטפורמת IP-20 של סרגון

פתרון ה- IP-20 Long-Haulהינו חלק מפלטפורמת 20-IP של סרגון, המהווה את המילה האחרונה בתעשייה בתחום תשתיות התקשרות האלחוטיות למרחקים ארוכים ובקיבולת גבוהה ביותר.  IP-20 Long-Haul מאפשר להעביר מספר רב של גיגה-ביט לשנייה באופן אמין, יעיל ומשתלם.

כל מוצרי פלטפורמת IP-20מספקים פתרון מלא לצרכי מפעילי רשתות סלולריות, ספקיות אינטרנט, ספקי תשתיות, ארגונים גדולים ורשתות פרטיות. פלטפורמת IP-20 מציעה מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לרשתות המספקות שירותים מבוססי מיתוג מנות בלבד (Full-Packet), וכן פתרון מלא עבור רשתות היברידיות המספקות שירותים מבוססי מיתוג מנות ומיתוג מעגלים במקביל.

דילוג לתוכן