פלטפורמת מג'יק שימשה לפיתוח אפליקציית המכירות במובייל של בנק פוקושימה יפן

אפליקציית ה-iPad שפיתח הבנק באמצעות בית התוכנה CCU הגדילה את יעילותו של צוות המכירות ב-30%-40%

ישראל, אור יהודה, 24 בנובמבר 2015 – מג'יק תעשיות תוכנה, (ת"א: מג'יק; נאסד"ק: MGIC), ספקית גלובלית של פלטפורמות תוכנה לצרכי פיתוח אפליקציות מובייל, יישומי ענן, ואינטגרציית תוכנה בארגונים, הודיעה כי פלטפורמת Magic xpa שימשה לפיתוח אפליקציית iPad לאוטומציית פעילות המכירות של הבנק היפני פוקושימה. אפליקציית ה-iPad שפיתח הבנק כבר הגדילה את יעילותו של צוות המכירות ב- 30%-40%.

אפליקציית ה-iPad של בנק פוקושימה מאפשרת לצוות המכירות של הבנק לנהל בצורה יעילה את נתוני אנשי הקשר, הפעילות וההיסטוריה של הלקוחות, מהמשרד ומחוצה לו. עדכון האפליקציה הקיימת, שפעלה על מערכת ההפעלה Windows Mobile והסבתה ל- iPad, מאפשרת לבנק לנצל את מסך המגע הגדול של ה-iPad, וכן לעבור לתהליך מכירה מבוסס הצעת מחיר. בית התוכנה CCU השלים את הפרויקט, אשר כלל מעבר מגרסה קודמת של פלטפורמת פיתוח היישומים של מג'יק, ה-uniPaaS, לפלטפורמת Magic xpa בתוך חודשיים בלבד.

ריוג'ון ווטנאבי, חטיבת ניהול המכירות, בנק פוקושימה: "אנו שמחים על השלמתה המהירה והחלקה של הההסבה, המשרתת כ-200 משתמשים. אפליקציית ה-iPad מספקת את כל התכונות שרצינו, ופריסתה המהירה מאפשרת לנו להתחיל להחזיר את ההשקעה כבר בתוך פרק זמן קצר."

אריק מיפנו, מנהל מג'יק ישראל: "בנק פוקושימה ביקש לפתח מערכת לתמיכת מערך מכירות השטח של הבנק, וכל זאת בפרק זמן קצר במיוחד. בזכות השימוש בפטלפורמת האפליקציות Magic xpa הם יכולים לתת מענה מהיר לצרכים המשתנים בסביבה הדינאמית, באמצעות הנגשת המידע ממערכות הבנק."

 

דילוג לתוכן