פלאפון מתיעלת וחוסכת משאבי תשתית בעזרת MoreVRP

החברה רכשה באחרונה מערכת MoreVRP המאפשרת שליטה
במשאבי מערכות בסיסי הנתונים ומספקת ללקוח שירות זמין ומהיר יותר
פלאפון הודיעה על סיום הטמעת מערכת MoreVRP, מקבוצת וראסיטי. המערכת מעניקה פתרון לניהול וחלוקת משאבים יעילה במערכות בסיסי נתונים, והיא תאפשר לחברת פלאפון להעניק ללקוחותיה את חווית המשתמש האיכותית ביותר.
 
המערכת החדשה תאפשר יעילות שימוש בשירותים מתקדמים קיימים של פלאפון, בהם: MUSIX, SUPER TV, פורטל הגלישה, סרטונים וכדומה. כמו כן, המערכת תאפשר ללקוחות חווית שירות מהירה יותר וזמינות גבוהה במיוחד.
 
המערכת, שפותחה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מבצעת בצורה אוטומטית ומוגדרת מראש, תיעדוף של משאבי מיחשוב ושמירה על יציבות המערכות. במידה וקיים עומס על המערכות, היא מתוכנתת להעניק עדיפות ראשונה ללקוח ולשימוש שלו באפליקציות החברה, ורק לאחר מכן היא מבצעת פעולות backoffice נדרשות.

כמו כן, המערכת מאפשרת מתן תגובה מיידי לכל התרחשות בזמן אמת, ובכך מונעת מצב בו הלקוח יחווה תקלה מכל סוג שהוא בעת השימוש בשירותים המתקדמים הרבים של החברה.
 
שרון אללוף, מנהלת מחלקת פיתוח ותשתיות תוכנה בחטיבת ההנדסה של פלאפון, ציינה כי: " שירותי ה-DATA למיניהם מהווים כיום מנוע הצמיחה של כל חברה סלולארית. פלאפון חרטה על דגלה לשים את הלקוח במרכז . על מנת לאפשר חווית שירות מהנה ורציפה ללקוח אנו נדרשים לדאוג שהתשתיות יתמכו בכל האפליקציות בכל שעות היום . MoreVRP מאפשרת לנו לווסת ולשלוט במשאבי המערכת ולדאוג שהשירות ללקוח יהיה בעדיפות עליונה ובביצועים מצוינים."

 

אלירן מלכי, מנכ"ל משותף ,וראסיטי, ציין כי: " פלאפון, המעוניינת לתת שרות אופטימאלי, זמינות גבוהה, יציבות וזמני תגובה מהירים ללקוחותיה על מנת לאפשר למשתמשיה חוויית משתמש הטובה ביותר שניתן, וכן לשמור על רמת שרות (Quality of Service) מקסימאלית, בחרה ב- MoreVRP ככלי המתאים לה. פלאפון מצטרפת לחוג לקוחות MoreVRP, ביניהם פרטנר, דלק, ויזה, כלל ביטוח, הכשרת היישוב, מגדל, סייפנט , קוי זהב ועוד."

דילוג לתוכן