פלאפון משיקה VoLTE & Wifi Calling

הדור הבא של איכות השיחה על גבי הרשת המהירה בישראל

 

  • הטכנולוגיות החדשות שמושקות יאפשרו חווית שיחה באיכות המתקדמת ביותר על גבי הדור הבא של רשת הסלולר.
  • VoLTE – שירות שיחה מתקדם על גבי הרשת המהירה בישראל.
  • Wifi Calling– שירות שיחה על גבי רשת WIFI זמינה.
  • שני השירותים מושקים הודות לטכנולוגיית ה-IMS שהוטמעה בליבת הרשת ומאפשרת שיחות באיכותHD וחווית שיחה מעולה.
  • אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון: "פלאפון מכירה בצורך של הלקוח להיות מחובר וזמין מכל מקום ובכל זמן כמו גם את הציפייה לקבל מחברת הסלולר שירות מתקדם, איכותי וחדשני ליצירת חוויה מעולה. השירות המושק היום הוא כזה אשר מקנה ללקוח איכות שיחה משופרת וגבוהה וזמינות מירבית. בשנים האחרונות הובלנו מהלכים רבים והשקנו שירותים מתקדמים וחדשנים לטובת הלקוח ונמשיך לעשות כך גם בעתיד".

פלאפון מודיעה כי שידרגה את ליבת הרשת לארכיטקטורת IMS של חברת אריקסון ובכך מאפשרת ניצול יעיל יותר של משאבי הרשת .כעת משיקה פלאפון את שירות VOLTE&WIFI CALLING, המאפשרים לבצע שיחות על גבי רשת הדור הרביעי ועל גבי הרשת האלחוטית הביתית. השירות ללא עלות (בהתאם לתנאי השירותים) ואינו מצריך שימוש באפליקציה ייעודית.

 

VoLTE (Voice over LTE) – שירות שיחה מתקדם על גבי הרשת המתקדמת והמהירה בישראל. השירות מתאפשר ללא צורך באפליקציה ייעודית וניתן להפעלה עצמית בצורה קלה, מהירה ופשוטה ממכשיר הסמארטפון של הלקוח (במכשירים תומכים). השירות מאפשר הקמת שיחה מהירה ביותר, איכות קול משופרת (HD), ואינטגרציה רציפה עם שירות WIFI CALLING .

 

Wifi Calling – שירות שיחה על גבי רשת WIFI זמינה. מאפשר המשכיות השירות במקומות בהם הכיסוי סלולרי יכול להיות נמוך יותר, ללא צורך באפליקצייה ייעודית ובהפעלה קלה, פשוטה , מהירה ועצמאית ממכשיר הסמארטפון של הלקוח (במכשירים תומכים).

 

אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון: "פלאפון מכירה בצורך של הלקוח להיות מחובר וזמין מכל מקום ובכל זמן כמו גם את הציפייה לקבל מחברת הסלולר שירות מתקדם, איכותי וחדשני ליצירת חוויה מעולה. בשנים האחרונות הובלנו מהלכים רבים והשקנו שירותים מתקדמים וחדשנים לטובת הלקוח. שיפרנו ושדרגנו את יכולות לרשת המהירה בישראל על ידי הטמעת טכנולוגית 4X4MIMO  ו BEAM FORMING, QAM256 . אנו ממשיכים להשקיע ברשת והטמעת מערכת הIMS  מאפשרת לספק ללקוח מעטפת שירותים מתקדמים וחדשניים נוספים, כשירות VoLTE & Wifi calling   המקנים ללקוח איכות שיחה משופרת וגבוהה וזמינות מירבית" .

דילוג לתוכן