פלאפון משיקה את Pelephone Test

אפליקציה לבדיקה טכנית של הסמארטפון ללקוחות כל החברות

 

  • לראשונה בשוק התקשורת כלי לבדיקת סמארטפונים לפני קניה ומכירה יד שנייה
  • מגוון רחב של מכשירים – בדיקות לסמארטפונים עם מערכות הפעלה אנדרואיד ו- IOS
  • מגוון בדיקות רחב: מסך, מצלמה, רמקול, מצב הסוללה, דיוק GPS, בלוטות' (קישוריות) ועוד. ניתן לבצע בדיקה קצרה על חלק מהמרכיבים שעורכת כחצי דקה או בדיקה מקיפה שאורכת עד 5 דקות
  • נוחות למשתמש – האפליקציה ידידותית למשתמש ומתאימה לשימוש לכל הגילאים
  • אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון: "פלאפון מכירה בצורך של הלקוח להיות מחובר וזמין מכל מקום ובכל זמן כמו גם את הציפייה לקבל מחברת הסלולר שירות מתקדם, איכותי וחדשני ליצירת חוויה מעולה. השירות המושק היום הם מקנה  ללקוח את היכולת לדעת בכל רגע נתון את מצב הסמארטפון שלו. בשנים האחרונות הובלנו מהלכים רבים והשקנו שירותים מתקדמים וחדשנים לטובת הלקוח ונמשיך לעשות כך גם בעתיד".

פלאפון משיקה היום את אפליקצית Pelephone Test  בשיתוף חברת ויסטו בעלת המותג  TEST-M .

האפליקציה מאפשרת בדיקת הסמארטפון ללקוחות כל החברות מכל מקום ובכל זמן בקלות ובנוחות. הורדת האפליקציה יכולה להיעשות דרך אפליקציית השירות פלאפון שלי, אתר פלאפון או ישירות דרך חנויות האפליקציות Google Play ו-App Store.

בחודש ההשקה הראשון האפליקציה  תהיה בחינם וללא עלות בצריכת הדאטה.

 

האפליקציה תאפשר לכל בעל סמארטפון לערוך מגוון רחב של בדיקות טכניות של המכשיר כמו בדיקת מסך, מצלמה, רמקול, מצב הסוללה, דיוק GPS, בלוטות' (קישוריות) ועוד. ניתן לבצע בדיקה קצרה על חלק מהמרכיבים שעורכת כחצי דקה או בדיקה מקיפה שאורכת עד 5 דקות.

 

כך למשל אם הסמארטפון חווה נפילה ניתן יהיה לוודא מצב תקינות או במידה שהסוללה מתפקדת באופן ירוד מבעבר ניתן יהיה לקבל אינדיקציה אמיתית לכך. זירה נוספת שבה הפתרון החדש של פלאפון יסייע באופן משמעותי היא במכירות יד שנייה: בעזרת Pelephone test  ניתן לבחון בצורה מהימנה את מצב המכשיר ואף לשתף את הקונה בתוצאות.

 

במידה שאכן מתגלה בעיה, האפליקציה תאתר ללקוח את מעבדת התיקונים ומרכז השירות של פלאפון הקרובים קרובים אליו ביותר. כמו כן האפליקציה תאפשר לקבוע תזמון מראש לבדיקה תקופתית ותייצר תזכורות לכך. האפליקציה מתאימה ללקוחות כל החברות ומעניקה שיפור בשירות ללקוח בתיקון מכשיר וחוסכת בזמן המתנה לטכנאי בעת תיקונו.

דילוג לתוכן