פלאפון זכתה במכרז התקשורת של אגד ותספק לה שירותי סלולר, דאטה ו-PTT

קואופרטיב אגד הודיע כי לאחר תהליך מכרז מוסדר בחרה בחברת פלאפון לאספקת שירותי תקשורת. במסגרת ההתקשרות המשותפת בין הגופים, פלאפון תספק לאגד שירותים בעולמות הסלולר, הדאטה וגם את פתרון ה-PTT החדש שלה שנולד בשת"פ עם אלביט.

בכך, מרחיבות ומעמיקות פלאפון ואגד את שיתוף הפעולה הקיים ביניהן, שעד כה כלל את תחום הדאטה, בו פלאפון סיפקה לאגד כ-1,700 סים דאטה המותקנים באוטובוסים של החברה. הזכייה במכרז כוללת אספקה של כ-400 מודמים סלולאריים וכ-200 מנויי PTT, כולל ציוד קצה, שיעברו לפלאפון מחברת מירס.

כזכור, לאחרונה פלאפון ואלביט השיקו את מערכת ה- PoC (PTT over cellular) המאפשרת לספק שירותים מתקדמים בתחום התקשורת הארגונית המאובטחת. המערכת החדשה, המבוססת על הטכנולוגיה של אלביט מערכות, תאפשר שיחות קבוצתיות מוצפנות בלחיצת כפתור, הקלטת שיחות, חיבור למצלמות רשת, הצגת משתמשים על גבי מפה דיגיטלית ועוד. המערכת עצמה יושבת בליבת רשת פלאפון ותהנה מיכולות המהירות והאבטחה המתקדמות של רשת הסלולר של פלאפון.

ישראל אייבי, סמנכ"ל לקוחות עסקיים בפלאפון: "פלאפון שמחה לחזק ולהעמיק את שיתוף הפעולה עם אגד. אנו מאמינים כי הרחבת שיתוף הפעולה הוא רק צעד אחד מיני רבים שעתידיים להתרחש בין שני הגופים. אגד, כמו פלאפון, שואפת להשתפר ולשדרג את יכולות הבקרה והשליטה שלה על כלל פעילות החברה. אנו שמחים לקחת חלק מהתהליך ולספק לאגד שירותים חדשים ומתקדמים".

ניר לנדאו, מנהל חטיבת הרכש באגד: "שיתוף הפעולה בין אגד ופלאפון מבוסס על שותפות ומצוינות בהובלת תהליכים בעולמות התקשורת והעברת הדאטה בארגון. אנו שמחים על הבחירה המחודשת בפלאפון בהליך מסודר ותחרותי שהתקיים ונפעל יחד להמשך המובילות הארגונית, החדשנות והיעילות של אגד בתחום התחבורה הציבורית."

דילוג לתוכן