פיתוח ישראלי חדש יאפשר לך בביקור בארומה לדעת מהו השיר הבא שינגנו

פיתוח טכנולוגי חדש של חברת YCD מולטימדיה מאפשר מהיום לאורחים בבתי הקפה של "ארומה" ברחבי הארץ, לראות על מסכי הווידאו הפזורים בסניפים, לא רק את שמו של השיר המתנגן ברקע, אלא גם את שמו של השיר הבא בתור.פיתוח טכנולוגי חדש של חברת YCD מולטימדיה מאפשר מהיום לאורחים בבתי הקפה של "ארומה" ברחבי הארץ, לראות על מסכי הווידאו הפזורים בסניפים, לא רק את שמו של השיר המתנגן ברקע, אלא גם את שמו של השיר הבא בתור. הרעיון שמאחורי הפיתוח: לעזור לאנשים לגלות את המוסיקאים והמבצעים שעומדים מאחורי שיר שהמבקרים בסניף אהבו. החידוש הוא ראשון מסוגו בזירה הקמעונאית העולמית ואתגר למפתחים הישראלים, שכן בכל סניף מתנגן ברגע נתון שיר שונה – בו בזמן שהבקרה מתבצעת ממוקד ארצי אחד. 
 
"זיהוי שם השיר המתנגן כבר אינו מספק את הלקוחות", אומר אביחי מיכאלי, מנהל פעילות ישראל ב- YCD. "מסקרי לקוחות שערכנו גילינו שלא מעט מבקרים בבתי קפה מתרשמים מסגנון מוסיקה שמתנגן בשעות מסוימות ומבחינתם הם היו מעוניינים לקבל את כלל רשימת השירים שעתידה להתנגן באותה עת. חלקם אף העידו כי גם בזמן שהם ממהרים, 'שיר טוב' יכול לגרום להם להישאר במקום עד סופו של השיר.
רצינו לתת לאנשים את היכולת להרחיב את טעמם המוסיקלי, תוך כדי הבילוי, על ידי זיהוי שמי של השירים ששמעו, אך מתוך הבנה שהקהל הישראלי 'רוצה יותר' הלקוחות יידעו מה השיר הבא הצפוי.".
 
לדברי מיכאלי, המגמה שמאחורי הפיתוח של YCD, ספקית פתרונות מדיה דיגיטאלית חכמים, באה לידי ביטוי כיום גם בערוצי המוסיקה בטלוויזיה, שם במהלך הקרנת קליפים, מראים מה השיר המתנגן ומהו השיר הבא. זאת בנוסף להצלחה הגדולה לה זוכה חברה דוגמת שזאם, שפיתחה אפליקציה (שהורדה מעל ל-50 מיליון פעם) המאפשרת לזהות שירים במהלך השמעתם. 

דילוג לתוכן