221B8 243S5

פיליפס משיקה שני דגמי מסכי מחשב עם אקסטרה פרודוקטיביות, הכירו את 221B8 ו- 243S5 שמגיעים עם Full HD

מאפיינים מצוינים למשתמשים "כבדים": מסך ה- 21.5" החדש מבטיח חוויית צפייה חלקה ונעימה שתסייע לתפוקת העבודה
יעילות ידידותית לסביבה ולעסק: מסך 23.6" מושלם המשלב איכות וביצועים מעולים
MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, מכריזה על מסך מחשב חדש Full HD בגודל 21.5" המצויד בסט מאפיינים מרשים. מסך ה- 221B8 החדש של פיליפס מגיע עם שלל טכנולוגיות ואפשרויות מתקדמות, המבטיחות צבעים מרהיבים ותמונה חדה, שיסייעו להעלות את רמת היעילות של המשתמש במשך כל יום העבודה. מסך נוסף שהוכרז הוא ה- 243S5  שעונה על הצורך בשטח צפייה גדול יותר, המשלב באופן מושלם בין תצוגת 23.6" Full HD למאפיינים שהופכים אותו לידידותי לסביבה.

 

סביבה העבודה המושלמת מתחילה כאן

מסך ה- Full HD החדש של פיליפס, ה- 221B8, מגיע עם כמה מהמאפיינים החשובים והחדשים ביותר, מאפיינים שהם לא פחות מהמפתח לרמת היעילות במקום העבודה. תחילה ניתן לציין את טכנולוגיית ה- SmartImage, למשל, המבצעת ניתוח מתמיד לתוכן המוצג על גבי המסך, על מנת למקסם את הביצועים. המשתמש יכול לבחור בין מספר מצבי מסך על פי הצורך- משרד, תמונה, סרט, משחק ועוד- ולתת ל- SmartImage לכוונן את רמות הניגוד או רוויית הצבע והחדות, על מנת לספק את התמונה הטובה ביותר ליישום שנמצא בשימוש. בנוסף, מגיע המסך עם מצב נוסף שתוכנן במיוחד לשמירה על הסביבה, לצריכת חשמל נמוכה תוך התאמה לתצוגה המתאימה ביותר ליישומי משרד יום יומיים.

צג ה- 21.5" בתצורת TFT-LCD אף כולל מערכת אור אחורי flicker-free W-LED, על מנת לווסת את רמות הבהירות ולהפחית עייפות של העין, בעוד טכנולוגיית SmartContrast מתאימה אוטומטית את הצבע לתמונה טבעית ואף שולטת בעצמת האור האחורי לתמונה טבעית יותר ונאמנה למציאות. טכנולוגיה זו משפרת את רמות הניגוד לגוונים כהים ועשירים יותר בסרטי וידאו, משחקים ותמונות. בכל הקשור לבריאות העין לטווח הארוך, מפחית מצב ה- LowBlue  של פיליפס גלי אור כחול קצרי טווח הנוצרים על ידי תצוגות LED, בכך נמנעת פגיעה פוטנציאלית בעין לאורך זמן.

מסך ה- 221B8 מאוד ממוקד ארגונומית, אך מגיע עם מאפייני מפתח נוספים כמו מצב הקריאה EasyRead המדמה חוויית קריאה מדף נייר, כמו גם התאמת גובה נוחה ומגוונת המתאפשרת באמצעות ה- SmartErgoBase, בסיס המסך החכם שהופך את כוונון הגובה לפשוט יותר, עם זוויות רבות כמו סיבוב על הציר, הטיה ימינה או שמאלה, מעלה או מטה, זאת על מנת שהמסך יוכל להתאים לכל משתמש באופן אישי.

כשיעילות פוגשת אמינות

מסך נוסף שגם הוכרז היום הוא ה- 243S5 העצמתי של פיליפס, המספק איכות תמונה עילאית וצבעים מרהיבים הודות לפאנל TFT-LCD ללא כספית, אליו צוותה טכנולוגיית SmartContrast. מסך ה- 243S5, המגיע עם כל תכונות שהופכות אותו ליעיל באופן מיידי, מגיע בעיצוב קומפקטי שיסייע לחסוך במקום עם תצוגת 23.6" ב- Full HD, ואפשרות לתלייה על הקיר (VESA) המשמשת כפתרון מצוין לשולחנות עבודה עמוסים.

מחוברים לעולם שסביבנו

כיום, תמיכה במספר אפשרויות קישוריות היא בגדר חובה לכל סביבת עבודה דיגיטלית. בדיוק מסיבה זו, מצוידים שני מסכים אלה בשלל אפשרויות דיגיטליות ואנלוגיות כמו DVI-D, HDMI ו- VGA ports, בעוד מסך ה- 221B8 כולל גם את טכנולוגיית DisplayPort 1.2 המאפשרת חיבור של מספר מסכים במקביל. עוד מאפיינים יעילים במיוחד הם מחבר אזניות במיקום נגיש וזוג רמקולים מובנים בעצמת 2W המותאמים לתכני מולטימדיה, יישומי התקשרות ועוד.

סט מאפיינים עשיר לכל צורך

פיליפס, המכירה בכך שלכל מקום עבודה צרכים משלו, מציעה מגוון שלם של מסכי מחשב מקצועיים המעוצבים לצרכים ממוקדי יעילות, ארגונומיה והתאמה אישית לכל עסק בכל גודל. מסך ה- 221B8 משתייך לסדרת ה- B8 עטורת השבחים, המספקת אפשרויות ידידותיות לסביבה שנעות בין פאנל 22" TN עד לפאנל 27" IPS, רזולוציות מסך מ- Full HD ועד ל- Quad HD עם 1.074 מיליארד צבעים, כמו גם USB 3.0 ports עם טעינה מהירה. מצד שני, מסך ה- 243S5 החדש של פיליפס מדגיש חלק מהמאפיינים מסדרת ה- S5 במסגרתה קיימות אופציות ארגונומיות עם כניסות מורחבות ואפשרויות כוונון הזמינות גם כן. שתי הסדרות חולקות עיצוב בר קיימא המפחית את ההשפעה הסביבתית במשך כל חייו של המוצר, וכמו גם מסייעות לעסק להפחית עלויות הודות לעמידה בסטנדרטי אנרגיה עכשוויים ומאפיינים נוספים חסכוניים באנרגיה.

מסך ה- 243S5 של פיליפס יהיה זמין בהמשך החודש, בעוד מסך ה- יהיה זמין לרכישה ביוני 2018.

דילוג לתוכן