פיליפס משיקה מסך מחשב מקצועי

 

 

טכנולוגיית UHD K4 לתמונה חדה ובהירה
Ultra Wide-Color לטווח צבעים רחב יותר
עגינת USB-C לשליטה באמצעות כבל בודד
MMD, מומחית התצוגה המובילה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, מכריזה על מסך ה- LCD Philips Brilliance 328P6VUBREB המגיע עם עגינת USB-C מובנית, המותאמת באופן אידיאלי לאנשי מקצוע המעוניינים להגביר את רמת הביצועים והפרודוקטיביות. לאחר ההצלחה של קודמו, ה-Philips Brilliance 328P6AUBREB, עולה המסך החדש מדרגה עם רזולוציית UltraClear 4K UHD (3840×2160) לדיוק מירבי, טווח דינמי רחב 600 לתמונה בעלת צבעים נאמנים יותר למציאות,3.1 USB להעברת נתונים מהירה מתמיד, קישוריות אתרנט RJ-45 לאבטחת נתונים מצוינת וכן שלל מאפיינים נוחים כמו מצב LowBlue, MultiView ו- SmartErgoBase לשמירה על בריאות והנאה.

 

קישוריות וגיוון

בעולם העסקים המודרני ישנם אנשי מקצוע רבים המסוגלים בריבוי משימות כדבר שבשגרה, ויודעים שעל מנת להפוך את יום העבודה למוצלח ככל הניתן יש לנצל כל דקה בו באופן מושכל. מסך ה- 328P6VUBREB של פיליפס, המצוייד במגוון מאפיינים לנוחות וחיסכון בזמן, מסתמן כבחירה אידיאלית לאנשי מקצוע מכל התחומים. תחנת העגינה 3.1 USB מסוג – C עם אספקת חשמל, כוללת כבל דק ודו כיווני לעגינה באמצעות כבל בודד, מה שאומר שניתן לחבר ציוד היקפי כמו מקלדת, עכבר וכבלי אתרנט RJ-45 מאובטחים לתחנת העגינה בקלות, מה שמגביר את רמת היעילות ומפחית את כמות הכבלים הסבוכים בסביבת העבודה. ניתן גם לחבר מחשבי Notebook עם כבל USB-C בודד להעברת נתונים מהירה, ואף להטעין מחשבי Notebook המותאמים לכך.

 

תמונה איכותית בביצועים גבוהים

אנשי מקצוע רבים מתחומי הגרפיקה, צילום, עריכה, ארכיטקטורה תכנות ועוד, מסתמכים על מסך המחשב על מנת להעביר תמונה עם צבעים מדויקים ככל שניתן. גם בקטגוריה זו, מצליח ה- 328P6VUBREB לספק מעל ומעבר לתוצאה הרצויה. צג המסך האיכותי מספק תמונה ברזולוציית UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) בעוד טכנולוגיית ה- HDR 600 מציעה פלטת צבעים מורחבת ועשירה מאי פעם. השיפור מגיע גם הודות לבהירות יוצאת דופן המעניקה חוויית צפייה מרהיבה והיקפית. בנוסף, מבטיחה טכנולוגיית ה- Ultra Wide-Color סולם צבעים רחב במיוחד המתבטא בצבע אדום חי יותר, כחול עמוק יותר, וירוק טבעי יותר. תצוגת ה- 10-bit אף מספקת עומק צבע גדול יותר, הודות ל- 1.074 מיליארד צבעים ועיבוד פנימי של 12-bit אשר עובדים יחד על מנת ליצור תמונה חלקה, טבעית ונטולת הדרגתיות או חלוקה לרצועות צבע.

 

נוחות ופרודוקטיביות

על מנת להבטיח מיצוי מקסימלי של יום העבודה לקהל המקצועי, צוייד ה- Philips 328P6VUBREB במאפיינים שיעניקו מקסימום נוחות למקסימום פרודוקטיביות. רזולוציית ה- Multiview הגבוהה של פיליפס מאפשרת חיבור וצפייה כפול ואקטיבי, מה שאומר שהמשתמשים יכולים לעבוד במקביל עם מספר מכשירים זה לצד זה בנוחות מהמשרד או מהבית. בין אם יבחר המשתמש לכתוב בבלוג במסך אחד ולגלוש במסך השני, להתעדכן בחדשות הספורט מהמסך השמאלי ולעבוד מהמסך הימני, או לקרוא דבר מה במסך המחשב הנייח ולהקליד במקביל במחשב הנייד, ריבוי משימות מעולם לא היה פשוט ומהנה יותר. ויש עוד: מסך ה-  328P6VUBREB מגיע גם עם מצב ה- LowBlue של פיליפס, השומר על הבריאות על ידי הגנה על עיניי המשתמש מגלי אור כחול קצרי טווח שעלולים להזיק, SmartErgoBase, המספק נוחות ארגונומית נוספת לתצוגה, התנהלות באמצעות כבל בודד החוסכת את סבכי הכבלים הרגילים, וחוויית משתמש מקיפה ונעימה יותר.

דילוג לתוכן