פיליפס משיקה את ה- 252B9

 

 

מסך מחשב מקצועי עם ביצועים מרהיבים המשלב פרודוקטיביות עם קיימות

 

MMD, מומחית המסכים המובילה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, משיקה את ה- Philips 252B9, מסך מחשב LCD חדש מסדרת ה- B-Line, המגיע עם PowerSensor. מסך ה- 25" (63.4 ס"מ) ביחס של 16:10 מגיע כצג ללא מסגרת בשלושה מצדדיו ומאגד יחד מאפיינים לביצועים מצוינים במטרה להגביר את רמת הפרודוקטיביות. למסך עיצוב ידידותי לסביבה על מנת להוזיל את עלויות הצריכה האנרגטית תוך שמירה על כדור הארץ, ואיכות מוצר בדרגה הגבוהה ביותר כמצופה ממסכי המחשב של פיליפס. מסך ה- 252B9 החדש של פיליפס מצויד ב- PowerSensor, כפתור zero-watt, טכנולוגיית IPS, SmartErgoBase וכן מגוון רחב נוסף של מאפיינים שמטרתם להביא את המשתמש לרמת נוחות השימוש הגבוהה ביותר. כל אלה הופכים את המסך לפתרון האולטימטיבי עבור אנשי מקצוע המעוניינים להפוך את יום העבודה שלהם ליעיל ולנוח ביותר, תוך צמצום הפגישה הסביבתית.

 

ויזואליה מתקדמת

כדי להבטיח את רמת הביצועים הגבוהה ביותר עבור כל סוגי השימושים בעולמות המקצועיים, מגיע מסך ה- 252B9 של פיליפס עם מסך ללא גבול מסגרת בשלושה מצדדיו ביחס של 16:10 לשטח מסך אנכי נוסף, והוא מצויד בתצוגת IPS המאפשרת זוויות צפייה של 178°/178°, גם במצב של 90°. טכנולוגיית ה- IPS מספקת תמונה בהירה וחדה, כמו גם רמת דיוק גבוהה מאוד בצבעים, מאפיין אותו יעריכו צלמים, אמנים גרפיים, יוצרי וידאו, ארכיטקטים וגרפיקאים.

 

קיימות כערך עליון

מסך ה- 252B9 של פיליפס הוא אלוף הקיימות. חיישן ה- PowerSensor הייחודי שלו מסוגל להבחין בנוכחות אנושית על ידי שימוש בקרני אינפרא-אדום שאינן מזיקות, כדי להפחית באופן אוטומטי את מידת הבהירות של המסך בהיעדר המשתמש. התוצאה היא חיסכון של עד 80% מהצריכה האנרגטית והארכת חיי המדף של המסך. בנוסף, מצויד ה- 252B9 בכפתור zero-watt, אשר מנתק לחלוטין את המסך מהחשמל, מה ששם סוף לצריכת החשמל כשהמסך נמצא בהשהיה. המסך, אשר עומד בתקנים כמו דירוג EnergyStar 7.0, EPEAT, WEEE ו- RoHS, עשוי מ-85% פלסטיק ממוחזר ואריזה המתכלה לחלוטין על מנת להקטין את טביעת הפחמן שלו על פני כדור הארץ.

 

עשיר במאפיינים

מסך ה- 252B9 של פיליפס מביא למשתמשיו אינספור מאפיינים חדשניים שישפרו את רמת הפרודוקטיביות ויבטיחו נוחות אופטימלית. בסיס ה- SmartErgoBase מאפשר למשתמשים להעלות ולהוריד את גובה המסך, להטות ימינה ושמאלה ולסובב אותו בדיוק לנקודה ולזווית המתאימה להם ביותר, מה שמקל על כאבים שיכולים להופיע בסופו של יום עבודה ארוך. מתלה ה- VESA מאפשר להציב את המסך על קיר במקום על שולחן, בכך מאפשר גמישות במיקומו. מסך ה- 252B9 מציע בנוסף טכנולוגיות שמטרתן להגביר את נוחות הצפייה, ביניהן Flicker-Free, מצב LowBlue המסייע לשמור על רווחת המשתמש, ומצב EasyRead המדמה חוויית קריאה מדף אמיתי. שני רמקולים מובנים, כמו גם מגוון חיבורים ל- VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2 ו- HDMI 1.4 משלימים את החבילה.

דילוג לתוכן