מסך LCD

פיליפס מציגה מסכי LCD ענקיים מבוססי אנדרואיד

חטיבת פתרונות התצוגה המקצועיים של פיליפס משיקה סדרת מסכי LCD ענקיים מבוססי אנדרואיד

הסדרה תדגים גרסה משופרת של חבילת תוכנת CMND ותציג דגמי LED ברזולוציה גבוהה בתערוכת ISE 2018
***
סדרת ה- Q-Line תוצג בהרחבה כשהיא מבוססת אנדרואיד במסכי UHD גדולים
דגמי D-Line חדשים במסכים גדולים במיוחד
מערכת ההפעלה של אנדרואיד בגרסת 7.1.2 תוטמע בדגמי המסכים החדשים
פונקציונאליות חדשה ומורחבת לחבילת תכנת ה-CMND הייחודית
חטיבת החדשנות לפתרונות התצוגה המקצועיים של פיליפס Philips PDS)) תחשוף דגמי מסכים חדשים, טכנולוגיות ופתרונות חדשניים בתערוכת ISE 2018, בעוד החברה ממשיכה להציג נתוני צמיחה במספרים דו ספרתיים לשנת 2018 בשוק מסכי השילוט הדיגיטלי והמסכים המקצועיים.

החברה תוביל את המבקרים בביתן דרך מסע שחוצה שלושה עמודי תווך: מסורת ברת השפעה, טכנולוגיה חדשנית ופתרונות משמעותיים. שותפי המפתח של פיליפס יציגו וידגימו פתרונות משודרגים למגוון שווקים בביתן מספר K170 באולם 10 בתערוכה.

סדרת מסכי ה- LCD החדשה תרחיב את קו מוצרי ה- Q-Line הפופולארי של החברה עם פאנלי UHD במסכים גדולים יותר המשלבים לראשונה את מערכת ההפעלה של אנדרואיד. התוספת החדשה למסכי ה-Q-Line ממשיכה את אסטרטגיית החברה ליישם את מערכות ההפעלה של אנדרואיד על כל דגמי המסכים.

 

בנוסף, תחשוף פיליפס את הפיתוחים שנעשו לחבילת התכנה CMND, טווח היכולות הייחודי שלה ופתרונות ניהול התכנה מרחוק.
בתגובה לחידושים המוצגים ב- ISE השנה, אמר כריס קולפרט, מנהל חטיבת ה- EMEA & NA: "השנה התמקדנו בלהציע ללקוחותינו את מגוון המסכים והפתרונות המקיף ביותר. מבקרי הביתן שלנו בתערוכה יוכלו לראות ממבט ראשון את שילובי החומרה / תכנה ולהיווכח בעצמם כי אין להם תחרות, הן ברמת פתרונות המערכת שאנו מציעים והן ברמת העבודה שאנו עושים מול שווקים אנכיים עם שותפינו בעולמות התכנה".

השקות המוצרים ב- ISE
סדרת ה- Q-Line הנוכחית היא דוגמא טיפוסית למסורת ברת ההשפעה של פיליפס. קו המוצרים מתגלה כפופולארי בשוק המסכים בעודו משלב איכות מצוינת וערך למשתמש. החידוש בתערוכה השנה יבוא לידי ביטוי בהרחבת הסדרות שיכללו דגמי UHD באיכות גבוהה המביאים גם אנדרואיד SOC לראשונה.

דגמי ה- UHD מרחיבים גם את טווח גדלי המסכים של סדרת ה- Q-Line עם "49, "55 ו-"65, לצד גרסאות של "75 ו-"86.

 

CMND & Deploy תומכת בהתקנה ופריסה מהירה, מה שמאפשר להתקין ולעדכן יישומים. CMND & Check-In משנה לחלוטין את חווית האירוח בבתי מלון על ידי העצמת יכולת ההתאמה והיעילות. התכנה משלבת פיצ'רים מפתיעים כמו הטמעת שם פרטי במסך ושליטה בשפתו של האורח, כמו גם הודעות בשפתו, חשבון עסקה שמגיע ישירות למסך, צ'ק אאוט אקספרס ומבחר חבילות ערוצים.

פתרונות התצוגה המקצועיים של פיליפס ידגימו שיפורים נוספים לתכנת ה- CMND & Create ו- CMND & Control.

התוצאה הכללית היא פריסה קלה יותר, יצירה פשוטה יותר של תוכן, מסר עוצמתי יותר והתאמה אישית ברמה גבוהה יותר, אינטראקציה טובה יותר שמביאה הזדמנויות טובות יותר למכירה.

מעבר לצגי ה-UHD החדשים המציעים רמות חדות ודיוק יוצאות דופן, התווסף לסדרת ה- Q-Line המורחבת גם אור LED אחורי המביא ניגוד טוב יותר, צבע שחור עמוק יותר ובהירות משופרת.

הטמעת מערכת ההפעלה של אנדרואיד בסדרת ה- Q-Line החדשה מביאה יעילות, מהירות וגמישות לסדרות המסכים, מה שמפשט את תהליך התפעול וההתקנה תוך הוזלת העלויות.

סדרת האמצע הפופולארית של פיליפס, D-Line, מתרחבת גם היא עם שני מסכים ענקיים בגדלים "86 ו-"98. דגמים חדשים אלה יכילו את הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה של אנדרואיד (נוגט 7.1.2).

בתערוכה, תציג פיליפס PDS חידושים נוספים גם לסדרת ה- L-Line, דוגמת מסכי LED ברזולוציה גבוהה למקומות סגורים.

טכנולוגיה חדשנית
האסטרטגיה העסקית של פיליפס PDS הייתה תמיד להציע ללקוחותיה את הטכנולוגיה החדשנית ביותר כחלק מחבילת פתרונות שלמה וגמישה, במקום לספק רק מסכי תצוגה.

דוגמא מצוינת לכך היא פריסה מתמשכת של מערכת ההפעלה של אנדרואיד על פני כל סדרות המסכים. בנוסף לכך, כל מוצרי תצוגת ה- LCD החדשים שהושקו בתערוכת ה- ISE 2018 מותאמים גם לתכנת ה- CMND הייחודית של החברה המאפשרת שליטה בתוכן ומערכת שליטה מרחוק. CMND מייתרת את הצורך והעלות הכרוכים במעבר מאתר לאתר בכדי לבצע תחזוקה בסיסית או שינוי הגדרות תצוגה, עדכון מידע או תוכן המאפשר ללקוחות פיליפס לשלוט במסך מרחוק.

בתערוכה השנה יוצגו שתי אופציות בהופעת בכורה לחבילת התכנה המורחבת של CMND: CMND & Deploy ו- CMND & Check-In.
פיליפס PDS שמחה לקבל את פני האורחים בביתן החברה, לכל המעוניין בהדגמה של מוצר או מערכת על ידי פיליפס או הדגמה לשוק הפרטי עם אחת משותפות התכנה, ניתן לשלוח מייל ל: [email protected]

 

דילוג לתוכן