פיליפס מציגה ב-IFA 2015 מסכי מחשב חדישים

בין החידושים: מסכי 5K, מסכים קעורים וטכנולוגיית הצבע

Quantum Dot Color

 

חברת MMD, הנציגה המורשית של מותג מסכי פיליפס, תציג בתערוכת IFA 2015 קפיצת מדרגה בתחום מסכי המחשב, הן למשתמשים מקצועיים והן ליישומי פנאי של משתמשים פרטיים. תצוגת פיליפס תתקיים באולם 22 במהלך ימי התערוכה ( 4 – 9 בספטמבר בברלין)

מסך מחשב קעור

מסכי מחשב קעורים הראשונים של פיליפס –מסך 34 אינטשעוטף את קו הראייה של המשתמש ומקרב אותו לתוככי התמונה. הזכוכית המתפרסת מקצה לקצה והשוליים הצרים מרחיבים את שטח התצוגה ומשדרגים את חוויית הצפייה. במסך שולבה פונקציית CrystalClearהמספקת רזולוציה של3440 x 1440–UltraWide Quad HD עם טכנולוגיית  AH-IPS LCD וזוית צפייה רחבה שמאפשרים תצוגה חיה של גראפיקה ותמונות.

טכנולוגיית DTS משדרגת את האיכות הקולית של מוסיקה, סרטים ומשחקים. המשתמשים ייהנו מחוויה קולית היקפית, עם באסים עשירים וצלילים ללא כל עיוות גם בווליום גבוה.

מסכי מחשב5K – קפיצת מדרגה בתחום הרזולוציה יושמה במסך LCD בגודל 27 אינטש של פיליפס המציעה רזולוציה של 5K UltraClear(5,120 x 2,880) עם 14.7 מיליון צבעים: פי ארבעה בהשוואה לטכנולוגיית Quad HD. בנוסף, המסך  מצויד בטכנולוגיית PerfectKolorהמאפשרת כיול ברמה של 99% לסקאלת הצבעים AdobeRGB  עם תמיכה ב-1 מיליארד צבעים. בנוסף מצויד המסך בשורה של פונקציות שמסייעות לעבודה נוחה: טכנולוגיית MultiView לצפייה במסכים של מספר מכשירים מחוברים, מצלמת אינטרנט, רמקולים פנימיים, טכנולוגיה שמבטלת בוהק וריצוד ומקלה על עייפות העין ועוד.

מסך מחשב K5
דילוג לתוכן