פיליפס מציגה את כוחו האמיתי של הצילום

ב-19 באוגוסט התקיים יום הצילום העולמי, יום אשר מתמקד בכוחו של הצילום כמעורר השפעה חיובית מסביב לעולם. היום, המחבר יחד מיליוני צלמים בחגיגה שנתית, מחבר גם בין אנשים אשר תורמים חזרה לקהילות מקומיות וגלובליות. אך לא מדובר כאן בעניין של יום אחד: צילום מעולם לא היה כה נפוץ ומהנה כמו היום. עם נושאים בלתי מוגבלים ויכולת שאין שנייה לה לשדר לצופים ברגע תמונה מכל מקום בעולם, עולם הצילום מדבר בשפה אוניברסלית ויש לו הכוח להניע, להוות השראה ולקדם את בני האדם.

בעוד כלים ותהליכים מעולם הצילום ממשיכים להתקדם לעבר ביצועי תמונה שלא היו כמותם בעבר, בין היתר בעזרת תכנות צילום שלא מפסיקות להשתפר, זקוקים אנשי הצילום מכל התחומים למסכי מחשב שיעשו צדק עם עבודתם. אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך הוא התצוגה, אשר חייבת להציע איכות תמונה ושכפול צבעים עילאיים על מנת להבטיח שעבודת הצילום תקבל את ההערכה המגיעה לה. בין אם מדובר בצלם מקצועי או חובב, קיימת חשיבות גדולה לתצוגה שתסייע בהבחנה בפרטים הקטנים ביותר בתמונה.

מסכי המחשב של פיליפס, המצוידים במגוון חדשנויות חכמות וטכנולוגיות קצה, משלבים איכות תמונה מצוינת ומאפיינים חכמים המאפשרים לצלמים מתחילים ומקצועיים כאחד להוציא את הטוב ביותר מעבודתם. אם אתם צלמים, יתכן ומסכי המחשב של פיליפס הם בדיוק מה שהמצלמה שלכם צריכה.

מסך ה-328E9F של פיליפס מגיע בעיצוב נקי עם שלושה צדדים ללא מסגרת לתצוגה מורחבת, בשילוב סולמות צבעים רחבים במיוחד, NTSC 102% ו- sRGB 122.6%, לתמונה חיה ונאמנה למקור. מסך ה- Quad HD מבטיח תמונה חדה במיוחד, בעוד עיצוב הצג הקעור בעובי 9.94 מ"מ מספק חוויה מקיפה ואימרסיבית.

כשמגיעים לתמונות המצריכות ביצועים גבוהים, למסכי ה- 4K 272P7 וה- 328P6VJEB/00 של פיליפס יש את כל הנחוץ לצלמים המעוניינים בעבודה מדוייקת עם חשיבות קריטית לכל הקשור בצבע. שני המסכים מגיעים עם רזולוציית 4K חדה כתער, המאפשרת למשתמשים לראות את התמונה הגדולה ואת הפרטים הקטנים. דגם ה- 272P7 מגיע עם פאנל 27" איכותי המציג צבעים מרהיבים, דיוק בפרטים ובהירות משופרת, בעוד דגם ה- 328P6VJEB/00 הוא מסך 32" Ultra HD המצוייד בטכנולוגיית UltraWide-Color לסולם צבעים רחב יותר ותמונה חיה וטבעית יותר.

למשתמשים בעלי מודעות סביבתית המחפשים מסך גדול ומגוון מאפיינים לנוחות שימוש וקישוריות משופרת, מסך ה- 272B7QU הוא התשובה. המסך, המגיע עם יכולות hub וחיבור USB-C, מפיק תמונות Quad HD חדות ומדויקות הודות לטכונולוגיית תצוגת ה- IPS המתקדמת איתה הוא מגיע.

בין אם צילום הוא מקצוע, תשוקה או תחביב עבורכם, למסכי המחשב של פיליפס יש את כל הנחוץ כדי להוציא את המיטב מעבודתכם.

דילוג לתוכן