פיירוול ה-FortiGate 3000D של פורטינט קיבל המלצה רשמית ממעבדות NSS במבדקי חדירה למרכז נתונים

פורטינט קיבלה תוצאה של 99.9% ביעילות אבטחה גבוהה ועלות בעלות כוללת בבדיקת IPS למרכז הנתונים

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הציגה את תוצאות דוח ה- DCIPS(Data Center Intrusion Prevention System) ההשוואתי של מעבדות NSS. דוח זה נכתב בעקבות הבדיקה המקיפה ביותר של מפת ערך האבטחה (SVM). על פ הבדיקה, פיירוול ה-FortiGate 3000D של פורטינט קיבל את הדירוגים הגבוהים ביותר של יעילות אבטחה ומניעת חדירות (IPS), עם חסימה של 99.99% מהפרצות ועלות בעלות כוללת (TCO) לכל מגה בייט מוגן לשנייה.
הצטיינות בכל הקטגוריות
מעבדות NSS מבצעות בדיקות קבועות של מערכות למניעת חדירות לדאטה סנטר של חברות, אשר מגישות את פתרונותיהן לבדיקה מקיפה הכוללת מספר תרחישים אפשריים הבוחנים את יעילות האבטחה, ביצועי הרשת ועלות הבעלות הכוללת. התוצאות המתקבלות משמשות כדי ליצור את מפת ערך האבטחה ואת הדוחות ההשוואתיים.
פיירוול ה-FortiGate 3000D של פורטינט נבחן כנגד פתרונות מתחרים והוכיח כי הוא מסוגל לסכל 100% מטכניקות ההתחמקות. בנוסף, הפיירוול קיבל ציון של 100% עבור אמינות ויציבות. פיירוול ה-FortiGate 3000D הדגים מובילות עקבית ביעילות אבטחה, ביצועי רשת וערך עסקי ובזכות זאת הרוויח את הדירוג היוקרתי 'מומלץ' מטעם מעבדות NSS.
מלבד זאת, פיירוול ה-FortiGate 3000D של פורטינט הצליח לאתר פרצות כמעט בנות עשור, ובו בזמן להגן מפני התקפות מתקדמות יותר, אשר משתמשות בטכניקות של ערפול והתחמקות. הפיירוול הצטיין בביצועים על ידי טיפול בתעבורת הרשת בזמן שהיה נתון תחת עומס כבד ומתמשך על תהליך בדיקת החדירות והתמודד בקלות בתעבורה פוטנציאלית של מאות אלפי משתמשים אשר דורשים גישה למשאבים ארגוניים בתוך תחומי הרשת. בעזרת ה-FortiGate 3000D, ארגונים יכולים להתמודד עם פיקוח התעבורה הגדלה בצורה מעריכית במרכז הנתונים שלהם מבלי לדאוג לגבי דחיסת רשתות או השפעה מזיקה על גישת היישומים.
מארג האבטחה המומלץ
"המלצה זו מצטרפת להמלצות הרבות של פורטינט והיא מדגימה את המחויבות של החברה למוצרים אשר מפגינים ביצועים מצטיינים גם כאשר הם מוגשים לבדיקות צד ג' קפדניות", אמר עידן גולדברג, מהנדס מערכות בפורטינט ישראל. פורטינט קיבלה המלצות ממעבדות NSS עבור פתרונות ה- FortiSandbox – מערכת איתור פרצות; FortiGate – הפיירוול הארגוני של הדור הבא (NGFW); אבטחת נקודת הקצה FortiClient; פיירוולים של יישומי רשת FortiWeb (WAF) ועוד. הדבר מבטיח כי הלקוחות של פורטינט יכולים להטמיע את מארג האבטחה הטוב ביותר החל מנקודת הקצה ועד לענן וכל מה שביניהם".
ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר פתרונות ומוצרים בפורטינט, אמר כי: "מרכזי נתונים ארגוניים מהווים פונקציות משמעותיות לעסקים היום-יומיים. התקפות על חוות השרתים הללו יכולות להיות בעלות השפעות עמוקות על העסק כולו, וזהו סיכון שהארגונים לא יכולים להרשות לעצמם. מערכות ה-IPS של מרכזי הנתונים מהוות בקרת אבטחה הכרחית והתיקוף של בדיקות צד ג' גורם לספקיות האבטחה לקחת אחריות על ההבטחות שהן מבטיחות בקשר למוצרים ולביצועים שלהם. הדבר הכרחי כדי לסייע למנהלי ה-IT ולעסקים לבצע רכישות מושכלות המבוססות על הצרכים האינדיבידואלים של העסק ובכך להבטיח כי הנתונים הקריטיים שלהם יישארו בטוחים בכל מצב".
ויקראם פאטאק, מנכ"ל מעבדות NSS, אמר כי, "בדיקות צד ג' של מעבדות NSS מסייעות ללקוחות להעריך את אפשרויות המוצר בהתבסס על בדיקות בזמן אמת והתוצאות שלהן. אנו עדים לתוצאות המצוינות של פורטינט בכל בדיקה שאנו עורכים וזוהי דוגמה מעולה נוספת של היכולת שלהם לספק ביצועים מובילים בתעשייה ולקבל את ההמלצה בהתבסס על הבדיקה האחרונה שלנו".

 

דילוג לתוכן