פיברולן הישראלית תשלב טכנולוגיות של HP לניטור וניהול מוצרי התקשורת שלה

החברות HP ופיברולן (FibroLAN) חתמו על הסכם לשילוב טכנולוגיות ניטור וניהול של HP במוצריה של חברת התקשורת הישראלית. בכך, הפכה פיברולן לחברה הראשונה בארץ שאושרה למכור מוצרים של HP במודל OEM.על פי ההסכם, ישולב פתרון התוכנה HP Network Node Manager i series, או HP NNMi, בציוד התקשורת שמוכרת פיברולן ללקוחות גדולים ברחבי תבל. הפתרון מאפשר לנטר את פעולת ציוד התקשורת, והוא מהווה חלק אינטגרלי בחבילת הניהול HP BSM – כך שהלקוחות יכולים לנטר ולנהל בצורה מאוחדת ומרוכזת את סביבות התשתית, האפליקציה והתקשורת.
הצורך בפתרון ניטור מהווה דרישת יסוד ברבים מהמכרזים בהם משתתפת פיברולן, ועד היום היא הציעה את HP NNMi כפתרון משלים. כעת, עם החתימה על הסכם ה-OEM, יכללו מוצרי פיברולן יכולות ניטור מתקדמות וניהול באופן מובנה. זאת, תוך מינוף האינטגרציה המלאה בין המוצרים, שיפור בביצועים בזכות שת"פ בתחום המו"פ בין החברות ויכולת להציע מחיר תחרותי יותר בהשוואה למתחרים.
הבחירה בטכנולוגיית הניטור של HP נשענה על יכולות מוכחות בפרויקטים רחבי היקף, היותו של המוצר מוביל שוק בתחומו, ממשק הניהול הגרפי העשיר וכאמור האינטגרציה עם חבילת הניהול הרחבה של HP.
טרם חתימת ההסכם, נדרשה פיברולן לעמוד בדרישות סף גבוהות, והיא עברה תהליך בחינה ממושך ומקיף – על מנת לוודא כי היא עונה לסטנדרטים העסקיים והטכנולוגיים הגבוהים של HP.
אריאל רוזמרין, מנהל שותפים העסקיים ב-HP Software ישראל, מסר כי "החיבור עם HP מעניק לפיברולן יתרון תחרותי ברור על פני חברות אחרות בשוק התקשורת, אם בפן העסקי ואם בפן הטכנולוגי. HP פועלת בישראל באופן נרחב, מאמינה מאוד בטכנולוגיה הישראלית ופתוחה באופן טבעי לשיתופי פעולה עם חברות ישראליות. אנחנו נמצאים כעת בתהליך בחינה של מספר חברות ישראליות לקראת חתימה על הסכמי OEM נוספים, ומאמינים כי יותר ויותר חברות יבינו את היתרון העצום שגלום עבורן בקשר עם מובילת שוק ה-IT הגלובלי".
מנכ”ל פיברולן, שמיר שטיין מוסיף כי "בחרנו בפלטפורמת ה-NMS של HP בהיותה מהמתקדמות ומהמקיפות ביותר בשוק ובו בזמן מתומחרת ברמה תחרותית. נכונותה של HP להכנס אתנו להסכם OEM מפשטת מאד את תהליך השילוב של התוכנות ומחזקת את מעמדנו בקרב ספקיות תקשורת מובילות בעולם".

דילוג לתוכן