פורסקאוט – מובילה גלובלית בתחום אבטחת הסייבר – תגייס 100 עובדים בישראל

החברה תגייס 100 מומחי אבטחת סייבר במטרה לענות על הדרישה הגלובלית בענף

 

חברת פורסקאוט טכנולוגיות (פורסקאוט Technologies, Inc.), מובילה גלובאלית בתחום אבטחת סייבר ואחת מחברות האבטחה הפרטיות בעלות קצב הצמיחה המהיר בעולם, הודיעה על תכניותיה לגייס בעתיד הקרוב 100 מומחים נוספים בתחום טכנולוגיית הסייבר, ובכך להכפיל את גודלו של הצוות הטכנולוגי שלה בתל אביב.

קצב הגידול המדהים של פורסקאוט, נובע מיכולתה לספק פתרונות העונים על צרכי האבטחה הדחופים ביותר עימם מתמודדים כיום ארגוני Global 2000 וארגונים ממשלתיים – פתרונות שמציעים נראות של התקני רשת, את היכולת לשלוט בהם, ויכולת הולכת וגדלה לתזמר בין שיתופי מידע ותפעול בקרב מגוון אמצעי אבטחת מידע המסופקים על ידי צדדים שלישיים שונים.

במהלך השנה האחרונה, הגדילה פורסקאוט באגרסיביות את צוות הניהול ואבטחת המידע שלה. החברה מנוהלת על ידי המנכ"ל Michael DeCesare, לשעבר נשיא Intel Security. כמו כן, הצטרפו לאחרונה למועצת המנהלים של פורסקאוט דייויד דה-וואלט, מנכ"ל FireEye ואנריקה סאלם, מנכ"ל סימנטק לשעבר, בכדי לעזור להוביל את הגידול המהיר של החברה בשווקים גלובליים מרכזיים.

אחד האתגרים הגדולים ביותר עימם מתמודדת פורסקאוט כיום הוא גיוס מספק של עובדים מוכשרים, בכדי לשמר את הגידול המהיר של החברה ולהתמודד עם המחרוזת הכמעט רציפה של פריצות נתונים בקנה מידה נרחב. "ישראל מובילה בחדשנות באבטחת הסייבר, וכוח האדם שלה הוא ראשון במעלה בכישרון, מחויבות ותשוקה לתחום," אומר Michael DeCesare, מנכ"ל פורסקאוט טכנולוגיות. "שורשי הטכנולוגיה שלנו נטועים בישראל. פורסקאוט מחויבת למשרד התל אביבי שלה וליצירת מקום העבודה הטוב והמתגמל ביותר האפשרי עבור העובדים שלנו."

פורסקאוט נהנית מתשבחות מכיוונם של אנליסטים בתעשייה, עיתונאים ולקוחות. בשנת 2011, חברת  Gartner, Inc, החברה המובילה בעולם במחקר וייעוץ בתחום טכנולוגיות המידע, הכתירה את פורסקאוט כמובילת שוק בתחום בקרת גישה ברשתות, ומאז החברה שמרה על התואר ועל מעמדה כמובילת השוק.

דילוג לתוכן