פורסייט גייסה 6 מיליון דולר בהנפקה לציבור בארה"ב

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס בע"מ, המתמחה בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, שמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב (סימול: FRSX), הודיעה ביום שישי על השלמת תהליך התמחור של הנפקה לציבור, המובטחת בחיתום, של 4 מיליון ADS’s, במחיר 1.5$ לADS- . ההנפקה בוצעה כולה במניות ללא מתן אופציות והתמורה ממנה צפויה לעמוד על כ-6 מיליון דולר.

בכוונת החברה לעשות שימוש בהון שגוייס לפעילות השוטפת של החברה. לחתמים ניתנה אופציה ל-45 ימים, לרכוש 600 אלף ADS’s נוספים, בתנאי ההנפקה.

עד כה מכרה החברה 4 ערכות אב טיפוס למערכת ™,QuadSight – מערכת הראיה הממוחשבת המתקדמת  של פורסייט המבוססת על ארבע מצלמות. המערכת משתמשת בשתי מצלמות אינפרא אדום ובשתי מצלמות אור נראה ומספקת לכלי הרכב יכולת ראיה סטריאוסקופית (תלת מימדית) המדמה את אופן הראיה של העין האנושית ומצליחה לגלות מכשולים ואובייקטים בכל תנאי מזג אוויר ותאורה, לרבותבחושך מוחלט.

לאחרונה, השלימה איי-נט מובייל, חברת הבת של פורסייט, ניסוי במערכת נוספת – מערכת  ™Eye Net – מערכת V2X (vehicle-to-everything) המבוססת על תקשורת סלולרית למניעת תאונות דרכים. הניסוי בוצע בשיתוף עם עם עיריית נתניה.

Eye Net™ , נועדה לספק התרעות בפני התנגשויות בזמן אמת להולכי רגל ולרכבים באמצעות שימוש בטלפונים סלולריים חכמים וברשתות סלולריות קיימות.

בניסוי שהושלם בהצלחה דימתה איי-נט מובייל מספר תרחישי התנגשות בין כלי רכב ו/או הולכי רגל והצליחה לספק התרעה באמצעות המערכת שמנעה את ההתנגשות.

בשבוע שעבר, הודיעה החברה כי חברת רייל ויז'ן בע"מ וחברתKnorr-Bremse Systeme für Schienenfahrzeuge GmbH, חברת בת של Knorr-Bremse AG הנסחרת בבורסת פרנקפורט (סימול KBX), חתמו על הסכם לפיו חברת Knorr-Bremse, קבוצה אירופאית ששוויה 14 מיליארד דולר, המובילה העולמית בשוק מערכות הבלימה וספקית מובילה של מערכות לרכבות ולרכבים מסחריים, תשקיע 10 מיליון דולר בשני תשלומים בחברת רייל ויז'ן, בתמורה ל-21.3% ממניות רייל ויז'ן.

לאחר השלמת ההשקעה הנוכחית, החזקותיה של פורסייט ברייל ויז'ן יסתכמו ב-26.08% מהונה המונפק של רייל ויז'ן (25.53% בדילול מלא).

דילוג לתוכן