פורסטר קובע: SAP מדורגת כמובילה בפלטפורמות בינה עסקית ובפתרונות לחיזוי אנליטי בסביבת Big Data

שני דוחות חדשים של חברת המחקר פורסטר מציינים את חברת ,SAP כמובילה בפלטפורמות בינה עסקית לחברות אנטרפרייז ובפתרונות לחיזוי אנליטי בסביבת Big Data.

 

בדוח שעוסק בפלטפורמות בינה עסקית ונושא את השם: "The Forrester Wave Enterprise Business Intelligence Platforms, Q1 2015", נבחן פתרון ה-BI של SAP, SAP BusinessObjects מול 60 קריטריונים שונים. בדוח מצוין כי SAP ממשיכה להוביל בתחום בזכות חדשנות נרחבת בפתרונות ה- BI, ובין אם מדובר ב- SAP HANA,SAP Lumira או SAP Crystal החזון והאסטרטגיה של SAP, לספק את הפתרון הטוב ביותר לכל צורך, מוכיחים עצמם.

 

בדוח שעוסק בפתרונות חיזוי אנליטי בסביבת Big Data ונושא את השם:The Forrester" Wave: Big Data Predictive Analytics Solutions, Q2 2015”, נבחנו פתרונותSAP  בתחום החיזוי האנליטי, SAP InfiniteInsight ופלטפורמת SAP HANA, מול 45 קריטריונים שונים ו-13 ספקי פתרונות. בדוח זה ציינו בפורסטר כי ההשקעה הבלתי פוסקת של SAP בתחום החיזוי האנליטי משתלמת וכי היא יודעת לספק מערך מקיף של כלים לחיזוי אנליטי הן למשתמשים העסקיים והן ל- data scientists, המשתמשים גם במנוע ה-In Memory  עתיר הביצועים של SAP לעיבוד וניתוח מידע, SAP HANA.

 

ממצאים מרכזיים נוספים שעולים מהדוחות של פורסטר כוללים, בין היתר, כי:

חברות שיש להן מידע רב ומדויק יותר על לקוחותיהם יזכו ליתרון תחרותי משמעותי לעומת המתחרים שלהן
חברות שישתמשו בצורה יעילה בחיזוי אנליטי ישרתו את הלקוחות שלהן טוב יותר
חברות שיש להן אותו מידע על הלקוחות ביחס למתחרים שלהן, אך הן מקבלות אותו קודם ומצליחות לתרגם אותו לתובנות עסקיות – תצלחנה יותר מהמתחרים שלהן
בשנת 2014 החברות המובילות בביצועיהן, תכננו להשקיע 38% יותר מתקציב הטכנולוגיה שלהן על פתרונות BI, לעומת החברות עם הביצועים הנמוכים יותר
פתרונות החיזוי האנליטי הפכו מחד לחשובים יותר בעבור ארגונים, ומאידך לזמינים וקלים יותר ליישום
חברות נדרשות להשיג יכולות ניבוי ב-3 תחומי ליבה עיקריים: תובנות ישירות על הלקוחות ותהליכים עסקיים, הגדלת האינטראקציות החכמות מול הלקוחות והתהליכים העסקיים, ויצירת מעורבות לקוחות גבוהה יותר באמצעות כלים דיגיטליים חדשים.

דילוג לתוכן