פורים 2019

 

 

פורים 2019 – להיטי המסכים כובשים את מצעד החיפושים החמים ב- Google

פורטנייט, בית הנייר בצמרת רשימת התחפושות

 

וגם: מי מנצח בקרב בין נועה קירל לנטע ברזילי? האם הקובייה ההונגרית עושה קאמבק? ומה בין מכונת ממתקים לדיג'יי מרשמלו?

 

ההכנות לקראת פורים 2019 נכנסות לישורת האחרונה. חברת Google מפרסמת היום את רשימות החיפושים החמים של הישראלים לקראת החג. ב- YouTube כבר תוכלו למצוא מגוון סרטוני Do It Yourself שימושיים להכנה עצמית של תחפושות, מדריכי איפור, מתכונים ועוד. שימו לב  למדריך להכנת התחפושת של דיג׳י מרשמלו שהעלתה מורן טרסוב והמדריך של קים לתחפושת נטע ברזילי – תחפושות שנמצאות בצמרת חיפושי התחפושות השנה.

ומה הישראלים הכי מחפשים לקראת החג?

דמויות הפורטנייט, משחק המחשב רווי האקשן, צפויות לצאת מהמסך אל הרחובות בפורים הקרוב, והן כובשות את צמרת חיפושי התחפושות הפופולריים לפורים 2019. סדרת המתח הספרדית "בית הנייר", מדורגת במקום השני. המפיק המוזיקלי האמריקאי די ג'יי מרשמלו, תופס השנה את המקום השלישי, בשל רצף של להיטים והופעה ראשונה בארץ ב-2018. אחריו ברשימה זוכת אירווזיון 2018 נטע ברזילי וישר אחריה כוכבת נוער, שהגיעה בשנה שעברה למקום השני בדירוג, נועה קירל. להיטי השנה שעברה בהם הארלי קווין (מקום  3), ברבור שחור (מקום 5) וכוח פי ג'יי (מקום 11) נפקדו מהרשימה השנה.

אנחנו רואים עליה בשנים האחרונות במושג החיפוש "איך מכינים תחפושת?". ריבוי החומרים הנמצאים ברשת, שולחים את הישראליים לנסות ולייצר תחפושת בעבודת יד. חד קרן ממשיכה לשמור על פופולריות והיא גם המדורגת במקום הראשון במצעד החיפושים של תחפושות להכנה עצמית. בהמשך רעיונות מקוריים יותר, שאת רובם כלל לא ניתן למצוא בחנויות כמו: קובייה הונגרית, מכונת ממתקים וכדור הארץ.

צמרת דירוג החיפושים הפופולריים הנוגעים לאיפור, אחד הנושאים האהובים פופולריים ב-YouTub, ניתן למצוא ערפד, אריה, ערפד, ארנב וזומבי.

 

דירוג התחפושת הכי מחופשות

 1. פורטנייט
 2. בית הנייר
 3. די ג'יי מרשמלו
 4. בנות הפאוור פאף
 5. נטע ברזילי
 6. נועה קירל
 7. נינג'גו
 8. ערפד
 9. עוגיפלצת
 10. בת הים הקטנה

 

דירוג תחפושות הסלב והטרנדים

 1. פורטנייט
 2. בית הנייר
 3. די ג'יי מרשמלו
 4. נטע ברזילי
 5. נועה קירל

 

איך מכינים תחפושת?

 1. חד קרן
 2. קובייה הונגרית
 3. מכונת ממתקים
 4. כדור הארץ
 5. בוב ספוג
 6. ספר תורה
 7. פיטר פן
 8. רועה צאן
 9. גמד על פטריה
 10. כיסא קולנוע

 

10 החיפושים הפופולריים הנוגעים לאיפור לקראת פורים

 1. ערפד
 2. אריה
 3. פיל
 4. נמר
 5. זומבי
 6. מיקי מאוס
 7. נינג'ה
 8. מקסיקני
 9. ארנב
 10. סופרמן

 

איך מגבשים את רשימות החיפוש?

Google מעצבת את הרשימות באמצעות בדיקת שאילתות שאנו מקבלים בנושאי תחפושות ואיפור. בנוסף, קיימים מספר כלים נוספים שנותנים תובנות על חיפוש התחפושות ומושגים שונים אחרים. אי אפשר להשתמש בכלים אלו כדי לזהות משתמשים אינדיבידואלים מכיוון שהם נסמכים על ספירה אנונימית ומצטברת של כמה פעמים התרחשה שאילתה מסוימת לאורך זמן. הכלים האלו זמינים כל השנה ואפשר לשחק בהם, לחקור וללמוד מהם גם כאן www.google.com/trends

 

דילוג לתוכן