פורטינט רכשה את ספקית פתרונות ניטור וניתוח רשתות AccelOps

הרכישה מרחיבה את מארג האבטחה (Security Fabric) שמספקת פורטינט בעזרת ניתוח מתקדם ומודיעין אבטחה לאורך רשתות פיזיות, IoT וענן המשלבות ספקיות טכנולוגיות שונות

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על רכישת חברת AccelOps, ספקית מובילה של פתרונות ניטור וניתוח אבטחת רשת. הרכישה מרחיבה את אסטרטגיית מארג האבטחה של החברה באמצעות שיפור נראות אבטחה הרשת, ניתוח נתוני אבטחה ומודיעין איומים על פני פתרונות מרובי ספקים.
הפתרונות של AccelOps יהפכו ל-FortiSIEM ולחלק ממארג האבטחה של פורטינט ויספקו ללקוחות נראות טובה יותר בשילוב עם פתרונות האבטחה של פורטינט ושל פתרונות של ספקיות טכנולוגיה אחרות, ובכך יאפשרו אסטרטגיות חלוקת רשת קצה-אל-קצה מקיפות, החל מה-IoT ועד הענן. תאימות האבטחה ותוצאות הניתוח יוזנו ישירות אל מארג האבטחה ויאפשרו מניעת איומים אוטומטית.
יכולות מרכז פעילות האבטחה (SoC) ורשת פעילות האבטחה (NoC) של AccelOps יניעו את ספקי שירותי האבטחה המנוהלים (MSSP) ואת שירותי התמיכה של פורטינט, ויכללו שירות מנויים חדש בשם FortiCare 360° Support. שירות חדש זה יספק ללקוחות אבטחה אוטומטית ובקרת ביצועים של תשתית האבטחה הספציפית שלהם וכמו כן, יספק התרעות כדי לעזור למנוע הפרעות שירות לא מתוכננות ולמנוע בעיות לפני שהן תהוונה השפעה על הביצועים של אספקת השירותים.
חברת AccelOps מעניקה שירות למאות לקוחות בתעשיות שונות, ובכלל זה לארגוני אנטרפרייז, ארגונים ממשלתיים וספקי שירותים מנוהלים. רכישה זו נוספת לשוק הגדל של פורטינט, עם כניסה אל שוק ה-SIEM עם 2 מיליארד דולר, אשר לפי התחזיות של גרטנר, יגיע ל-2.9 מיליארד דולר עד לשנת 2019.
קן קסי, מייסד, יו"ר הדירקטוריון ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "60% מכל פרצות האבטחה הן תוצאה של נתונים שנגנבו החל ממספר דקות מרגע הפריצה והן לא מתגלות עקב ניטור איומים לא יעיל ותיאום אירועים ביטחוניים. בנוסף לכך, היעדר ראייה הוליסטית לאורך הרשת המבוזרת ומרובת הספקים של הארגונים, הכמות והמורכבות הגדלות של מידע איומים – כל אלו יוצרים אתגרי אבטחה של ביג-דאטה. עם רכישתה של חברת AccelOps, פורטינט מרחיבה את מארג האבטחה שלה כך שיטפל באתגרים הללו על ידי שילוב בין אבטחה וניטור תאימות עם ניתוח מתקדם עבור פתרונות של ספקיות טכנולוגיה אחרות, ובכך מאפשר מודיעין אבטחה אוטומטי ובר-פעולה החל מה-IoT ועד לענן".
פרטה בהאטאצ'ריה, מייסד ו-CTO ב-AccelOps, אמר כי, "החברות שלנו חולקות חזון משותף של מתן מודיעין אבטחה הוליסטי ובר-פעולה לאורך כל תשתית ה-IT. המשימה שלנו תמיד הייתה לעזור ללקוחות שלנו להפוך את ניהול האבטחה והתאימות לחסרי מאמץ ויעילים ככל האפשר. הסינרגיה בין הפתרונות של AccelOps, חזון מארג האבטחה של פורטינט והמנהיגות המחושבת יבטיחו כי הלקוחות שלנו יהיו מוגנים בעזרת מודיעין האיומים, ניתוחי אבטחה וביצועים, תאימות ובקרה סקלביליים לאורך כל סביבות הרשת עם אבטחה מירבית ומוצרים של ספקי רשת".

דילוג לתוכן