פורטינט משיקה תכנית שותפים עסקיים להרחבת אימוץ מארג האבטחה

פורטינט מתחייבת לספק אקו-סיסטם לשותפיה העסקיים ומרחיבה כחלק ממארג האבטחה את מודיעין האיומים בזמן אמת עבור פתרונות של ספקים שונים

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר, הכריזה על תכנית שותפים חדשה בשם Fabric-Ready שנועדה להביא אל הלקוחות את תפיסת מארג האבטחה של החברה. תכנית השותפים כוללת, בין היתר, שילוב של הפתרון FortiSIEM, שנועד לספק מודיעין איומים לארגונים המשתמשים בפתרונות אבטחת סייבר של ספקים שונים.
תוכנית Fabric-Ready של פורטינט מדגימה את המחויבות של פורטינט למארג אבטחה פתוח ומשולב, המאפשר לארגונים את הגמישות לפרוס את הפתרונות של פורטינט יחד עם טכנולוגיות האבטחה הקיימות בארגונם או טכנולוגיות חדשות לצורך הגנה משולבת אמיתית.
פורטינט פיתחה סדרה של API (Application Programming Interfaces) פתוחים ומוגדרים היטב, אשר מאפשרים לשותפי הטכנולוגיה להפוך לחלק ממארג האבטחה של פורטינט במספר קריטי של נקודות שילוב, ובכלל זה תוכנת ה-hypervisor, בקר ה-SDN, בענן , בארגז החול כדי לאתר איומי zero-day ובאמצעות ניתוח לוגים וניהול מדיניות. כחלק מהתוכנית, השותפים עברו תיקוף של הפתרון עם מחויבות מתמשכת לשימוש הדדי במערכות וביקורות מתמשכות. בנוסף לכך, שותפי התוכנית ירוויחו משוק משותף ויוזמות שיווקיות עם פורטינט.
לדברי עידן גולדברג, מהנדס מערכות בפורטינט, "מרבית הארגונים פרסו התקני אבטחה של מספר ספקים ברשתות שלהם. מארג האבטחה של פורטינט מאפשר ללקוחות למקסם את ההשקעות הקיימות עם אינטגרציה אשר לא רק מאפשרת לפתרונות צד ג' לאסוף או לנתב מחדש נתונים ותעבורה. פתרונות של שותפים אשר ישולבו עם מארג האבטחה של פורטינט יכולים לבצע איסוף אקטיבי ולחלוק מודיעין אודות איומים ודרכי התמודדות במטרה לשפר את המודיעין, לשפר את המודעות ולהרחיב את התגובה לאיומים מקצה לקצה".
גולדברג הוסיף: "FortiSIEM מספק יכולות אשר לא ניתן להשוות אותם לפתרונות SIEM מסורתיים הזמינים כיום. מדובר בפתרון היחיד אשר מספק ניהול מרוכז מנקודה אחת מרכזית הן עבור אבטחה והן עבור ניתוח ומאפיינים של מרכז הרשתות התפעולי. FortiSIEM מספק את כל מאפייני ה-SIEM המסורתיים המוגדרים על ידי גרטנר ומרחיב את היכולות הללו בעזרת גילוי וניתוח נכסים בזמן אמת, יישום מהיר, ארכיטקטורות מרובות דיירים וסקלביליות ללא מאמץ. FortiSIEM הינו הפתרון היחיד המסוגל לספק מודיעין איומים בזמן אמת ונראות מלאה הנדרשת לניהול והגנה על תשתיות הארגון בנוף האיומים ההולך וגדל כל העת בצורה חדה".
ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר פתרונות ומוצרים בפורטינט, אמר כי, "ברור כי התקני אבטחה מבודדים אינם פותרים את אתגרי אבטחת הסייבר של ימינו והחברות זקוקות למשהו אחר. הן רוצות אבטחה משולבת החל מה-IoT ועד לענן, עם ניתוחים בזמן אמת לאורך רשתות של ספקים שונים ופתרונות אבטחה שונים, אשר כולם מסופקים דרך גישה אחת רציפה. מארג האבטחה של פורטינט סיפק את חזון האבטחה הזה עם חישוב מלא מחדש של אבטחה עבור לקוחות כדי שיטמיעו גישות אסטרטגיות יותר, כמו חלוקה פנימית או מדיניות אוטומטית גלובלית על מנת להישאר צעד אחד לפני נוף האיומים. על ידי פתיחת מארג האבטחה לאקו-סיסטם של השותפים שלנו, אנחנו מאיצים את המעבר של לקוחותינו לאסטרטגיות אבטחת משולבת אשר יוכלו לטפל בספקטרום השלם של איומים לאורך מחזור החיים של ההתקפה".

דילוג לתוכן