פורטינט משיקה תוכנית עולמית להכשרת הדור הבא של מומחי אבטחת סייבר

מוסדות חינוך, ארגונים ללא מטרות רווח ותוכניות לחיילים משוחררים כבר הצטרפו לתוכנית האקדמיה של פורטינט במטרה להכשיר את הדור הבא של מומחי אבטחת סייבר
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הציגה את תוכנית 'אקדמיית אבטחת הרשת של פורטינט' (FNSA). התוכנית נועדה כדי לפתח ולהכשיר מומחי אבטחת סייבר אשר יתמודדו עם איומים חדשים ומתקדמים המתפתחים ללא הרף.
מטרת התוכנית: לעצב את עתידו של כוח העבודה של אבטחת סייבר
מחקרים רבים מדגימים את המחסור בכוח העבודה בתחום אבטחת הסייבר ואת הצורך הדרסטי למומחים נוספים, ומדגישים את הצעות העבודה הקיימות ואלפי המשרות הפנויות ברחבי העולם.
ה-FNSA נוצרה כדי להתמודד עם המחסור הבינלאומי של מומחי אבטחת סייבר וכדי לבנות כוח עבודה מיומן בכל ההיבטים של מארג אבטחת הרשת של פורטינט, אשר בסופו של דבר יוכר בתעשייה כקבוצה מובחרת של מומחי אבטחה. התוכנית מספקת אפשרויות הכשרה והסמכה – אשר קודם לכן הוצעו רק ללקוחות ולשותפים של פורטינט – למוסדות חינוך, ארגונים ללא מטרות רווח ותוכניות לחיילים משוחררים. ארגונים ומוסדות אשר יצטרפו לתוכנית, יקבלו הדרכה מלאה עבור סגל ההוראה ללא עלות, כאשר המטרה היא לספק למרצים את הכישורים הנדרשים כדי להעביר את התוכנית לסטודנטים, אשר ילמדו כיצד להגן על ארגונים גלובליים מאיומי סייבר.
פורטינט מממנת את תוכן ההדרכות ואת הבוחנים עבור כל ארגון שהצטרף לתוכנית, וזאת בנוסף לתמיכה בהכנת המרצים. המוסדות אשר מציעים את קורסי ההדרכה וההסמכה מספקים את הסביבה הלימודית (פיזית או וירטואלית) ואת המדריכים אשר מעבירים את תוכנית הלימודים.
מייקל קסי, מייסד, יו"ר מועצת המנהלים ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "זהו לא סוד שאיומי האבטחה מתגברים ומשפיעים על ארגונים בתעשיות השונות בכל רחבי העולם. ההערכות הנוכחיות מראות כי כיום ישנן כמיליון הצעות עבודה בתחום אבטחת הסייבר, כאשר הביקוש צפוי לעמוד על כשישה מיליון עד לשנת 2019. שיתוף הפעולה שלנו עם ארגונים בכל רחבי העולם נעשה בדרך חדשנית, וזאת במטרה לעזור להגדיל משמעותית את מספר מומחי אבטחת הסייבר הדרושים כדי להתמודד ולמנוע התקפות סייבר, אשר נהיות מתוחכמות יותר ויותר".
חברת הביטוח הבריטית Lloyd's העריכה כי התקפות סייבר עולות לעסק כ-400 מיליארד דולר בשנה. התעשיות המרכזיות הנמצאות תחת התקפה כוללות את שירותי הבריאות, שירותים פיננסיים, מוסדות חינוך וחברות טכנולוגיות, כאשר האיומים העיקריים עליהן הם: נוזקות, בוטנטים ופגיעה ביישומים. מוסדות החינוך מהווים 27.4% מכלל אירועי ההתקפות בדוח העדכני של תוכנית הערכת סיכוני הסייבר של פורטינט, והם התעשייה השנייה בגודלה שנמצאת תחת סכנת התקפה.

למידע נוסף אודות אקדמיית אבטחת הרשת של פורטינט ולהגשת בקשה להצטרפות לתוכנית כמוסד אקדמי, בקרו באתר http://www.fortinet.com/training/fortinet-network-security-academy.html או צרו קשר במייל [email protected]

דילוג לתוכן