פורטינט משיקה את מכונת פיירוול הדור הבא המהירה ביותר בתעשייה במהירות 100 Gbps+

סדרת FortiGate 6000F החדשה מספקת ביצועים גבוהים וממשק נוח, אשר יגדילו את גבולות הארגון
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, השיקה סדרת פיירוולים של הדור הבא, ה-FortiGate 6000F. הפיירוולים משלבים ארכיטקטורת עיבוד חומרה חדשה, המספקת ביצועים גבוהים במארז קומפקטי של פורטינט בכדי לספק אבטחה מתקדמת עבור התעבורה הארגונית הגדלה בצורה אקספוננציאלית.
"סביבות מרובות עננים והשימוש הגובר במכשירי IoT ומכשירים ניידים המספקים גישה ליישומים קריטיים מעלים בצורה משמעותית את נפח הנתונים המוצפנים בקצוות הרשתות הארגוניות. כמו כן, אימוץ טכנולוגיות מגדיל את רוחב הפס, התפוקה ואת דרישות קיבולת ההפעלה המניעים ארגונים לשדרג את רשתות הקצה שלהם", אמר תמיר שטיינברג, מנהל צוות ההנדסה בפורטינט ישראל.
עוד הוא ציין, כי, "בנוסף לכך, שטח התקיפה הדיגיטלי המתרחב ונוף האיומים המורכב מגבירים את הצורך בהגנות אבטחה מתקדמות, אשר ניתן ליישם במהירות ובהתאמה על פני כל המכשירים המחוברים. יישומי אבטחה חייבים לספק ביצועים גבוהים, הדרושים כדי להגן על התעבורה המוצפנת בקצה הארגון, עם ממשק קומפקטי ומודרני, אשר יכול להגדיל את הקיבולת בצורה רציפה בטביעת רגל פיזית קטנה ויעילה יותר".
העיצוב החדשני מספק את היתרונות של המארזים המסורתיים, כמו עמידות גבוהה ו-session scale, יחד עם יכולות אבטחה מתקדמות במהירויות פורצות דרך אשר טרם נראו במארז יישום קומפקטי. כמו כן, הארכיטקטורה מספקת איזון עומסי חומרה באמצעות שימוש במעבדי הפצה מותאמים חדשיםDistribution Processors (DP3), אשר מקצים משימות בצורה חכמה בין כרטיסי העיבוד הנפרדים.
ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "אימוץ הענן על ידי ארגונים מגביר בצורה משמעותית את נפח התעבורה אשר צריך לעבור בדיקה בגבולות הארגון. כמו כן, מדובר באחוז עולה של תעבורה מוצפנת ובצורך של הפיירוולים של הדור הבא לספק ביצועים ברמות חסרות תקדים בהשוואה לאלו מלפני חמש שנים. סדרת הפיירוולים היוקרתית FortiGate 6000F מבוססת על ארכיטקטורה חדשה המספקת את הגנת האיומים וביצועי איתור ההצפנה הגבוהים ביותר בתעשייה במטרה להבטיח כי ארגונים יכולים להגדיל את ההגנות ולהתאים עצמם לצרכים המתפתחים של העסקים שלהם".
הדור הבא של FortiGate
סדרת הפיירוולים החדשה של פורטינט כוללת את ה-FortiGate 6300F ו-FortiGate 6500F, המהווים פיירוולים בעלי ביצועים גבוהים, קומפקטיים וקלים לניהול של הדור הבא. הפיירוולים משולבים יחד עם מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה. מאפייני הפיירוולים כוללים:

יכולות וביצועי אבטחה מתקדמים: סדרת ה-6000F מהווה את יישומי הפיירוול של הדור הבא המהירים ביותר בתעשייה, המספקים הגנת איומים מתקדמת וביצועי בדיקת SSL גבוהים אשר נועדו להתמודד עם הנפח העצום של התעבורה בקצה הרשת.
מהירות גבוהה וממשקים גמישים: ממשקי zSFP+ ו-QSFP28 בצפיפות גבוהה התומכים בדירוגי נתונים של 10G, 40G, 100Gbps ו-25G כדי לספק חיבוריות במהירות גבוהה וגמישות מוגברת כאשר ארגונים עוברים לעיצובים בעלי צפיפות גבוהה יותר.
שילוב של מארג האבטחה: הפיירוולים של FortiGate משמשים כבסיס של מארג האבטחה של פורטינט ומריצים את FortiOS, מערכת ההפעלה הנפרסת ביותר בעולם עבור אבטחת רשת. מארג האבטחה מספק אבטחה מקיפה, משולבת ואוטומטית הנחוצה כדי להגן על שטח התקיפה הדיגיטלי הרחב הנוצר על ידי הטרנספורמציה הדיגיטלית.

דילוג לתוכן