פורטינט מרחיבה את מארג האבטחה ומוסיפה יכולות רשת משופרות ומוגדרות-תוכנה לרשתות WAN

שילוב פונקציונליות ה-SD-WAN החדשה עם מארג האבטחה מאפשר לארגונים מבוזרים להגדיל את הגמישות ולהפחית עלויות ומורכבות
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על הרחבת מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה, כך שיכלול את פונקציונליות ה-SD-WAN המשופרת, המשולבת עם יכולות האבטחה המוכחות של פורטינט. שילוב זה מאפשר לארגונים מבוזרים לפשט את התשתיות שלהם, להפחית עלויות WAN ולספק גישה ישירה ומאובטחת עבור המשתמשים שלהם לשירותי ענן ציבורי, למרכז נתונים ול-SaaS (Software-as-a-Service) הדרושים להם כדי להתמודד בהצלחה עם הכלכלה הדיגיטלית.
עסקים פונים לפתרונות SD-WAN כדי להתגבר על הסקלביליות המוגבלת, על העלויות הגבוהות ועל מאפייני המורכבות המוגברים של ארכיטקטורות WAN מסורתיות, הנובעים מדרישות הגישה והחיבוריות בעידן הכלכלה הדיגיטלית של ימינו. למרות היתרונות של פתרונות ה-SD-WAN, ישנם ארגונים אשר עדיין מהססים לאמץ אותם עקב סיכוני האבטחה הנובעים מגישה ישירה לשירותי SaaS ולנתונים רגישים, יחד עם מגמות איום גוברות, כמו נוזקת SSL מוצפנת, תוכנות כופר וההיקף הגדל ללא הפסקה של ניסיונות פריצה מתקדמים.
ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "האימוץ הגובר של הענן הציבורי מצריך תשתיות Wide Area Networking אשר יכולות לחבר במהימנות וביעילות את סניפי הארגון למשאבים ארגוניים. טכנולוגיית ה-SD-WAN מציעה יכולות חיבוריות גמישות, מאפייני איכות שירות, שירותי חיבור רשת אוטומטיים ופריסה פשוטה יותר על מנת לעמוד בקצב השינויים בשימוש בתעבורת הארגון. היתרונות והיכולות של ה-SD-WAN הן כעת חלק ממערכת ה-FortiOS 5.6 של פורטינט במטרה לספק פתרון משולב ורציף המפשט את המעבר של לקוחותינו לתשתית רשת מוגדרת-תוכנה גמישה, סקלבילית ובטוחה יותר".
פתרונות ה-SD-WAN המשופרים של פורטינט מתמודדים עם האתגרים הללו על ידי שילוב הגנות מארג האבטחה עם פונקציונליות SD-WAN במטרה להפחית את המורכבות מבלי להקריב את יעילות האבטחה או ביצועי הרשת. אפשרויות הפריסה כוללות את הפיירוולים הארגונים FortiGate ואת ה-FortiHypervisors כדי לספק לארגונים מבוזרים את הגמישות לתפור הטמעות אשר יפגשו בצרכי האבטחה והרשת האינדיבידואליים שלהם.
בבואם של ארגונים מבוזרים לחבר את המשתמשים הגלובליים שלהם ואת סניפי הארגון למשאבים רגישים, ביצוע VPN מאובטח וסקלבילי הוא הדבר הקריטי ביותר שיש לקחת בחשבון. פורטינט מספקת את תפוקת ה-VPN המוצפנת AES-256 ו-IPSecured הגבוהה ביותר בתעשייה, עם היכולת לתמוך באלפי סניפים מבוזרים.
דוח האיומים האחרון של פורטינט מצא כי מעל ל-50% מתעבורת הארגון מוצפנת, דבר אשר חוסם את נראות התעבורה ומעכב ניתוב SD-WAN מיטבי. ה-SD-WAN המשופר של פורטינט תומך בקוד ה-SSL המוצפן המוסמך ומקובל בתעשייה ומספק את תפוקת בדיקת ה-SSL הגבוהה ביותר בתעשייה כדי לוודא כי תעבורת ה-SSL מסופקת בצורה מאובטחת ויעילה. פורטינט הינה הספקית היחידה המסוגלת לספק יכולות אבטחה עתירות ביצועים עבור SD-WAN.
טבעו הפתוח של מארג האבטחה מספק לארגונים מבוזרים את הגמישות הנעוצה במינוף האקו-סיסטם המתרחב של שותפי תוכנית ה-Fabric-Ready של ה-SD-WAN. ה-API (Application Programming Interfaces) המוגדרים היטב של פורטינט מאפשרים אינטגרציה עם מארג האבטחה של החברה והשותפים עוברים תהליך של תיקוף פתרונות יחד עם ההתחייבות לשיתוף פעולה מתמשך כחלק מהשתתפותם בתוכנית. תוכנית ה-Fabric-Ready מפשטת את ההטמעה והתפעול של ארכיטקטורות SD-WAN מרובות ספקים.

דילוג לתוכן