ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט

פורטינט מחזקת את האבטחה של Google Cloud: משלבת את מארג האבטחה בסביבות הענן ההיברידיות של גוגל

 

 

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על הרחבת מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה עבור משתמשי פלטפורמת Google Cloud במטרה להגן טוב יותר על לקוחות שירותי הענן של גוגל בסביבות ענן היברידיות.

ארגונים אשר עוברים טרנספורמציה דיגיטלית, מעבירים את עומסי העבודה המקומיים שלהם לתשתית ענן ציבורי כדי ליהנות מיתרונות של גמישות וסקלביליות. קיבולת גמישה ותמחור לפי שימוש מאפשרים להם להרחיב את היקף השימוש ביישומים חדשים וקיימים במהירות. אך לא רק הרשת מתרחבת במהירות, כי אם גם שטח התקיפה הדיגיטלי, אשר מתרחב ודורש פתרונות אבטחה אשר יכולים להתפרש בקלות על פני סביבות רבות ללא מורכבות. סיבה חשובה נוספת למעבר הארגונים לענן זוהי הגמישות, היוצרת את הצורך בפתרונות אבטחה בהיקף נרחב יותר בהתאם למהירות הגידול ביישומי הווב.

במטרה לסייע ללקוחות לעמוד בקצב הטרנספורמציה הדיגיטלית ולהקל על האתגרים של מעבר עומסי העבודה, פורטינט מרחיבה את מארג האבטחה ואת מחברי המארג (Fabric Connectors) על פלטפורמת Google Cloud. כעת, ארגונים יכולים לרכוש רכיבים דיגיטליים של ה-FortiManager וה-FortiAnalyzer עבור אבטחת NOC-SOC ואת פיירוול יישומי הווב FortiWeb, זאת בנוסף לפיירוול של הדור הבא FortiGate. שיטת התמחור החדשה מסוג pay-as-you-go עבור FortiGate ו-FortiWeb זמינה בפלטפורמת Google Cloud, יחד עם היכולת לקבץ ולהתאים את הרכיבים של פורטינט ולהבטיח הגנה שקופה מבלי להאט את העסק הדיגיטלי. גם מחברי המארג זמינים כעת בפלטפורמת Google Cloud ומספקים הטמעה בלחיצה אחת כדי לסנכרן אוטומטית בין Google Cloud ואתרים מקומיים ולאפשר יישום קל של מדיניות קבועה על פני אובייקטים מרובים.

בנוסף למדיניות תצוגה אחודה בקונסולה אחת, מארג האבטחה של פורטינט מספק למשתמשי Google Cloud שילוב של מודיעין איומים מתקדם מטעם מעבדות FortiGuard ואת מערכת הפעלת האבטחה המובילה בתעשייה, ה-FortiOS, המספקת בקרת אבטחה רחבה, נראות עומסי עבודה וניהול על פני סביבות פיזיות, ווירטואליות וסביבות ענן.

פלטפורמת Google Cloud הינה שותפה בתוכנית השותפים Fabric-Ready של פורטינט, המהווה קטגוריית פרמיום של ברית השותפויות הטכנולוגיות של פורטינט וחלק מרכזי במארג האבטחה של החברה, המאפשר למוצרי פורטינט ולמוצרי שותפיה להשתלב יחד ולספק אבטחת קצה-לקצה.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "עם התפתחות התשתיות הארגוניות הכוללות גם את הענן, ארגונים רוצים לוודא כי פלטפורמות האבטחה הנבחרות שלהם יכולות לעבור יחד איתם. פורטינט מבטיחה כי לקוחות פלטפורמת Google Cloud יקבלו את הגישה המלאה למארג האבטחה של פורטינט ובכך, יספקו לאדריכלי האבטחה את הגמישות באשר למיקום ולזמן שבו הם רוצים לפרוס את אמצעי האבטחה".

דילוג לתוכן