פורטינט חושפת את "מארג האבטחה" שלה (Security Fabric) שנועד לצייד ארגונים בינלאומיים בכלי הגנה מפני מתקפות סייבר

מארג האבטחה מתאים לסביבות המודרניות, החל מה- IOT ועד לרשתות ענן. הוא מיועד להתמודד עם אתגרי אבטחת הסייבר המתוחכמים ביותר בעזרת הגנת איומים סקלבילית ומקיפה המספקת תשתית אבטחה רציפה ויעילה

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר עתירי ביצועים, הכריזה על מארג האבטחה (Security Fabric) החדש של החברה. מדובר בארכיטקטורה משולבת, שיתופית ומותאמת אישית, אשר תוכננה לספק אבטחה מבוזרת לארגונים גלובליים וכן, לספק הגנות כנגד איומים שונים הקשורים לטכנולוגיות חדשות, החל מה-IoT ומכשירים בשלט רחוק, ועד לליבת תשתיות ה-IT והענן.
הכלכלה הדיגיטלית כיום מחברת יותר משתמשים, מכשירים, יישומים ונתונים מאשר בעבר במטרה להניע ערך עסקי. מיליארדים של מכשירים הפועלים במסגרת האינטרנט של הדברים – IoT – פועלים אוטומטית ללא משתמש אנושי באמצעות רשתות IP. מכשירים אלו מעבירים כמויות עצומות של נתונים אשר חוצים נקודות גישה קוויות ואלחוטיות, הן דרך רשתות ציבוריות והן דרך רשתות פרטיות ולאורך תשתיות מסורתיות ותשתיות ענן. כדי להתחרות בהצלחה בכלכלה דיגיטלית חדשה זו, ארגונים צריכים להטמיע אסטרטגיית אבטחה מתואמת היטב אשר יכולה לראות ולשלוט בנתונים הללו לאורך כל הרשת חסרת הגבולות מבלי להתפשר על זריזות, גמישות או ביצועים.
"דיגיטליזציה נרחבת ממשיכה להגדיר מחדש עסקים, בזמן שמגמות טכנולוגיות כמו IoT ומיחשוב ענן מטשטשים את הקצוות של הרשת כיום. למרבה הצער, ארגונים רבים ממשיכים להסתמך על אסטרטגיות אבטחה שפותחו לפני עשורים ואשר אינן תומכות עוד במהירות ההולכת וגודלת של העסק. בשונה מפלטפורמות הקשורות בצורה רופפת ברמה הניהולית, מארג האבטחה שוזר יחד תוכנה וחומרה מתוחכמות ביותר, אשר מאפשרות תקשורת ישירה בין פתרונות לצורך תגובה מהירה ואחידה לאיומים", כך אמר קן קסי, מייסד, יו"ר ו-CEO בפורטינט. "פורטינט מחויבת לספק אבטחה ללא פשרות. בעזרת מארג האבטחה החדש, פורטינט הינה הספקית היחידה המסוגלת לספק ללקוחותיה הגנה רציפה לאורך שטח התקיפה המתרחב ובנוסף, את היכולת להתמודד עם דרישות ביצועים גדלים של הרשת חסרת הגבולות – היום וגם בעתיד".
מארג האבטחה של פורטינט מספק אבטחה ללא פשרות
כדי להתמודד עם האתגרים הנובעים מהכלכלה הדיגיטלית ותשתית ה-IT הארגונית המתפתחת בעקבות זאת, מארג האבטחה של פורטינט משלב יחד מערכות אוטונומיות מסורתיות בארכיטקטורה אחת, אשר עוצבה עם חמש תכונות מהותיות הקשורות אחת לשניה – סקלביליות, מודעות לאיומים, אבטחה, פעולת תגובה וקוד פתוח.
סקלביליות – כדי לאתר, ועל אחת כמה וכמה לעצור איומים ברשתות חסרות הגבולות של היום, מארג אבטחה צריך לא רק להיות סקלבילי בצורה דינמית כדי לפגוש בדרישות האבטחה והביצועים, אלא גם לספק הגנה רציפה בכל מקום. פורטפוליו טכנולוגיות האבטחה של פורטינט מציע פתרונות הפועלים תחת מערכת הפעלה אחת, המכסים כל חלק של התשתית, כולל רשתות קוויות ואלחוטיות, משתמשי קצה ומכשירי IoT, שכבות גישה, מודלים של עננים ציבוריים והיברידים, רשתות מוגדרות-תוכנה ו-וירטואליזציה. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו מעבדים מאיצי החומרה FortiASIC ויישומי רשת משובצי אבטחה, הכוללים ערכאות וירטואליות וענן, מבטיחים כי התפקוד, הביצוע והסקלביליות של הרשת לא יפגעו על ידי הפתרונות המאבטחים אותה.
מודעות – מארג האבטחה מתפקד כישות אחת ומספק יכולת תקשורת בין מכשירים, משתמשים, תוכן ונתונים העוברים לתוך ומחוץ לרשת, כמו גם תובנות של דפוסי תעבורה על מנת לספק למנהל הרשת מידע מקיף על אבטחת המידע. ההתייחסות לכל המרכיבים כמארג אבטחה אחד מאפשר לצמצם עלויות ובו בזמן להגדיל יעילות ניהולית.
אבטחה – מערכת ההפעלה הנפוצה FortiOS מתפקדת כ- single-pane-of-glassעבור מארג האבטחה של פורטינט. טכנולוגיות כמו מסגרת הגנת האיומים המתקדמת של פורטינט מנהלות בדיקה מעמיקה על תעבורה, ויוצרות באופן דינמי מודיעין איומים מקומי, אשר מעביר נתונים למעבדות FortiGuard כדי להפיץ בצורה אוטומטית עדכונים בזמן אמת לכל המערכת.
פעולה אוטומטית – איסוף מודיעין אנליטי ממגוון מקורות כגון הרשת המקומית, הענן והמובייל מאפשר לבצע ניתוחים מתוחכמים, סקלביליים ומהירים עם יכולת להפחית איומים ברגע הופעתם באמצעות פעולת תגובה מהירה ואוטומטית.
קוד פתוח – מארג האבטחה עוצב כדי להשתלב עם אקו-סיסטם עצום של ספקיות פתרונות צד ג' ולהבטיח כי הלקוחות הארגוניים ימקסמו את התשתיות הקיימות שלהם ופתרונות האבטחה של יצרנים שונים. פורטינט עובדת בצמוד עם ברית השותפים הגלובליים שלה, כמו גם עם התעשייה, כדי לפתח API פתוחים לאורך המארג כולו, ולספק לארגונים את הגמישות לפרוס את הפתרונות של פורטינט יחד עם טכנולוגיות אבטחה קיימות או חדשות לצורך הגנה משולבת.

דילוג לתוכן