פורטינט ו-IBM חתמו על הסכם לשיתוף מודיעין איומי סייבר

 

 

שיתוף הפעולה בין שתי ענקיות הטכנולוגיה נועד לספק הגנה משופרת ללקוחות שתי החברות

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על חתימת הסכם עם חברת IBM Security, במסגרתו תבצענה שתי החברות שיתוף מידע דו-כיווני אודות איומי סייבר.

הסכם זה מצטרף לשיתוף הפעולה בין שתי החברות בתחום הגנות אבטחה מקיפות. חברת IBM Security הינה שותפה בתוכנית Fabric-Ready של פורטינט החל משנת 2017. הגישה הפתוחה של פורטינט מרחיבה את הנראות הרחבה, מניעת האיומים המשולבת והתגובה האוטומטית של ארכיטקטורת מארג האבטחה (Security Fabric) שלה באמצעות ה-API המוגדרים-היטב של IBM עבור ניהול אבטחה מאוחד ותגובה לאירועי אבטחה.

מוקדם יותר השנה, פורטינט הכריזה על הצטרפותה לשירותי ניהול האיומים החדשים X-Force של IBM. יחד, שתי החברות מספקות ללקוחות משותפים תובנות אודות איומים, איתור ומניעת התקפות ואסטרטגיית הגנה מעמיקה ומשולבת אשר תוכננה להתפרש באופן רציף על פני שטח התקיפה המלא של הארגון.

קיילב בארלו, סגן נשיא מודיעין איומים ב-IBM Security, אמר כי, "על ידי שיתוף פעולה עם שותפים אמינים כמו פורטינט, IBM יכולה להרכיב תמונה ברורה יותר של נוף האיומים הגלובלי. כיום, הגורמים העוינים מאומנים ביותר, מאורגנים, בעלי משאבים ויכולים לפעול ברמה גלובלית ובמהירות. כדי לספק הגנה יעילה, אנחנו מוכרחים לפעול באותו הקצב ולפתח אמצעי נגד מדויקים ומעודכנים. ההגנה השיתופית אשר הקמנו יחד עם פורטינט מסייעת לנו להגן על לקוחותינו והקהילות שלנו בצורה טובה יותר על ידי הצטיידות במודיעין נוסף, המאפשר לנו להגיב לאיומים המתעוררים במהירות ובצורה שלמה יותר".

פיל קוודה, CISO בפורטינט, אמר כי, "כיום, כל ארגון ניצב בפני איומי סייבר מתפתחים, שטח תקיפה מתרחב ומחסור הולך וגדל במומחי אבטחת סייבר מיומנים. מודיעין אשר ניתן לפעול בעקבותיו, יחד עם נראות גלובלית, הינו מהותי כדי לאפשר לארגונים לעבור מלהגיב לאיום לאחר התרחשותו לנקיטת פעולה אקטיבית למניעת האיום. לא ניתן להגן או לנקוט בפעולה לגבי משהו שאינכם רואים, וזוהי הסיבה לכך ששיתוף מידע אודות איומים בין שותפים מהימנים בתעשייה הוא חלק קריטי בסיוע לעסקים במאבקם הגלובלי באיומי הסייבר השונים".

דילוג לתוכן