פורד תשתתף בכנס החדשנות DLD בתל אביב בחודש ספטמבר

·         שתי מנהלות בכירות בפורד יארחו פאנלים וישתתפו בדיונים על כלי רכב אוטונומיים, נשים בתעשיית ההייטק ו-Go Digital

 

·         פורד ממשיכה לקדם את השקעותיה בעתיד הניידות

 

 

 

תל אביב, 19 באוגוסט 2018 – מנהלות בכירות בפורד ימלאו תפקיד משמעותי בכנס החדשנות DLD, שיתקיים בחודש הבא בתל אביב. הכנס הוא חלק מפסטיבל החדשנות DLD תל אביב, אירוע שנתי שמושך את מיטב הכשרונות הטכנולוגיים בעולם, תאגידים בינלאומיים מובילים ומשקיעים, אשר מתקבצים יחדיו במרכז התחנה שבתל אביב.

 

 

מנהלות בכירות בפורד ישתתפו בשלושה דיונים שיתקיימו ב-5 בספטמבר:

 

·         שרה-ג׳יין ויליאמס, מנהלת הניידות של פורד אירופה, תארח פאנל בן 40 דקות, שכותרתו ״כלי רכב אוטונומיים וכיצד הם צפויים להשפיע ולשנות את החברה״;

 

·         מישלין קייסי, מנהלת חטיבת נתוני השירותים הדיגיטליים העולמית של פורד, תשתתף בשני פאנלים: נשים בטכנולוגיה ו-Go Digital.

 

״אנחנו נרגשים מאוד לקחת חלק באירוע ייחודי זה״, אמרה ויליאמס. ״ישראל הרוויחה ביושר את המוניטין שלה כמרכז טכנולוגי אזורי ואנחנו מעוניינים להיפגש עם חברות שמתמקדות בפיתוח עתיד הניידות כמונו״.

 

פורד משקיעה רבות בעתיד הניידות ומחויבת לתכנון כלי רכב חכמים לעולם חכם, אשר יסייעו לאנשים לנוע בביטחה ובחופשיות. שותפויות אסטרטגיות משמעותיות עם חברות כמו Argo AI מפיטסבורג, המפתחת בינה מלאכותית ורובוטיקה; ו-SAIPS הישראלית, המתמחה בראייה ממוחשבת ולימוד מכונה, יעזרו לפורד להגשים את המטרות הללו.

 

גם אירוע Make it Driveable Challenge של פורד יתקיים במהלך פסטיבל החדשנות DLD תל אביב. האירוע מיועד למפתחי האפליקציות הניידות וספקי השירותים הדיגיטליים הטובים ביותר בישראל, אשר מתמקדים בשיפור חוויית הנסיעה של לקוחות פורד באמצעות פיתוח יכולות חדשות המבוססות על מערכת AppLink ופלטפורמת SYNC 3, שמשולבות בכלי הרכב של החברה.

דילוג לתוכן