פוג'יטסו משיקה בישראל מערכת אינטגראלית להקמת סביבת מיחשוב וירטואלית

חברת פוג'יטסו, אשר השיקה החודש משרד בישראל, משיקה מערכת אינטגראלית המיועדת להקמת סביבת מחשוב וירטואלית. מערכת PRIMEFLEX מהווה פתרון משולב ואחוד אשר "דוחס" לתוך מערכת אחת את כל הכלים הנדרשים להקמת סביבת מחשוב מבוססת ווירטואליזציה, במספר צעדים פשוטים.

המערכת מציעה משאבי תשתית משולבים (שרתים, אחסון וניהול) כפתרון אחיד משולב, שעולה לאוויר בתוך דקות. המערכת מאפשרת, בלחיצת כפתור, הקמת תשתיות אחודות משולבות, ממשק משתמש אינטואיטיבי המאפשר גישה קלה להקמה וניהול של סביבות וירטואליות, זמינות מלאה, מודולריות וגידול על פי הצורך – מ 100VMs עד 3000VMs, עד 64 hosts / 1536 cores.

רענן ביבר, מנכ"ל פוג'יטסו בישראל, מוסר: "מערכות PRIMEFLEX המשולבות של פוג'יטסו מהוות נדבך חשוב במגוון פתרונות התשתית שאנו מספקים. מדובר במערכות מחשוב, אחסון, תקשורת ומוצרי ניהול ל- Data Center ומערכות נוספות הכוללות הטמעה ושילוב של שרתים, מערכות אחסון וקישוריות, וכן את שכבות תוכנה וניהול מתקדם. כל המערכות הללו מתוכננות לעבוד עם עומסי עבודה גדולים ומוכנות להפעלה וחיבור למערכות המידע מיד עם הפעלתן."

משפחת מוצרי ה- PRIMEFLEX מאגדת בתוכה את ההיצע הרחב ביותר בתעשייה של פתרונות עבור מרכזי נתונים לעיבוד עומסים כבדים, וניתן בתכנונן דגש רב להתאמה בקלות רבה יותר והפעלה מהירה עם עבודה מערכתית בתוך מרכזי המידע האירגוניים.
משפחת המוצרים כוללת פתרונות משותפים של פוג'יטסו עם שותפיה העסקיים ביניהםMicrosoft VMware, Cloudera, OpenStack, Citrix, Red Hat, SAP ועוד.

דילוג לתוכן