פוג'יטסו משיקה בישראל את LIFEBOOK U7X7 משפחת מחשבים אולטרה-ניידים

– מחשבי מחברת ניידים וקלים במיוחד הממלאים את הדרישות של עבודה גמישה
– מאפשרים שימושיות, עמידות ואבטחה מרבית עם אימות זהות ביומטרי מובנה
– מאפייני עיצוב משותפים לשלושה דגמי U7X7 שונים של LIFEBOOK להפחתת המורכבות והעלות של המחשוב

פוג'יטסו, חברת הICT החמישית בגודלה בעולם ומספר 1 ביפן, אשר השיקה לאחרונה סניף בישראל, מציגה את LIFEBOOK U7X7 – משפחת מחשבי מחברת אולטרה-ניידים, שנועדו למלא את הצרכים המשתנים של אנשי עסקים, בין אם ליד שולחן העבודה או בתנועה. משפחת LIFEBOOK U7X7 כוללת שלושה מחשבי נוטבוק חדשים וקלים בגדלים שונים, החל מצג "12.5 אולטרה-נייד וכלה בסוס עבודה עם צג של "15.6.
בעובי של 19 מ"מ בלבד ובמשקל של 1.3 ק"ג 1, ה-LIFEBOOK U727 הוא מחשב המחברת האולטרה-נייד הראשון של פוג'יטסו. העיצוב הדקיק ניכר גם בדגם ה-"14 של המשפחה (LIFEBOOK U747) ובדגם הגדול ביותר בקו החדש, ה-LIFEBOOK U757 עם צג של "15.6.
משפחת LIFEBOOK U7X7 של פוג'יטסו נועדה למלא את הדרישות של כל סגנונות העבודה. פוג'יטסו מתמקדת בנוחות ומציעה בחירה בין יציאה קלאסית או חיבור USB-C, בכדי להקל על משתמשים שולחניים להתחבר לתחנת עגינה בכל מקום כמו גם לממשקי רשת וצגים ובכך לבטל את הצורך בכבלים ומתאמים בעת ניידות. פוג'יטסו גם וידאה שמשפחתLIFEBOOK U7x7 תהיה קלה לניהול הודות לשימוש באותן תמונות BIOS, לוחות ורכיבים, המייעלים את הניהול עבור מחלקות המחשוב הארגוניות ומסייעים בהפחתת העלויות לאורך מחזור החיים של המחשבים.
מאחר ומשפחת LIFEBOOK U7X7 מאפשרת ניוד נח ביותר, פוג'יטסו גם נקטה צעדים שיבטיחו שדגמי המחשבים והנתונים שבתוכם יהיו מוגנים מפני גניבה או גישה בלתי מורשית. מבחר הדגמים מגיע עם מאפייני אבטחה מתוחכמים, לרבות קורא כרטיסים חכם משולב ו-TPM 2.0. חיישן ורידי היד האופציונלי עושה שימוש בטכנולוגיית PalmSecure2 של פוג'יטסו בכדי לאפשר אימות זהות המשתמש ללא סיסמא והוא ניתן להטמעה במקביל לשיטות נוספות של אימות זהות. מאפיינים רבים נוספים משפרים את חוויית השימוש הכוללת ב- LIFEBOOK U7X7, כגון הנדסת אנוש, צגי מגע HD ללא סנוור או full-HD, צירי מסך מחוזקים ומרכב מגנזיום איכותי המבטיח את עמידות

הדגמים.
בהתאם לציפיות של אנשי מקצוע, חיי סוללה המספיקים ליום שלם הם הסטנדרט של משפחת המחשבים החדשה וסוללות הניתנות להחלפה על ידי המשתמש מוסיפות נוחות ומפחיתות עלויות. בניגוד ליצרנים אחרים, פוג'יטסו מאפשרת לשדרג כוננים קשיחים ואת זיכרון המערכות מבלי שהאחריות תתבטל עקב כך ומספקת גישה קלה לרכיבים אלה באמצעות פתחי שירות. בנוסף, משתמשי LIFEBOOK U7X7 אינם צריכים להתפשר בכל הקשור לקישוריות משום שכל
הדגמים מגיעים עם יציאות VGA מובנות ומחבר LAN מלא.

רענן ביבר, מנהל משרד פוג'יטסו בישראל: "גמישות, קישוריות ואבטחה מרביות הם המאפיינים המבוקשים ביותר במחשבי מחברת עסקיים כיום. ככל שגוברת הפופולריות של שיתוף בין מחשבים שולחניים וניידים, אנשי מקצוע מחפשים יכולות מקיפות ואילו המעסיקים זקוקים להתקנים עתירי ביצועים אך חסכוניים שהמשתמשים יאהבו וגם יחזיקו מעמד לאורך כל הדרך. דרישות אלו הנחו את פילוסופיית העיצוב של משפחת LIFEBOOK U7x7. פוג'יטסו מציעה דגמים שונים המתאימים לכל סגנון עבודה, ממנהלים שנמצאים תמיד בנסיעות עד למשתמשים הזקוקים לצג גדול או אלה שרוצים לעבוד עם שני מסכים בו-זמנית".

מחיר וזמינות
משפחת מחשבי המחברת LIFEBOOK U7x7 תהיה זמינה באירופה, המזרח התיכון, הודו ואפריקה החל מנובמבר. המשלוחים הראשונים צפויים להתבצע בינואר 2017. התמחור משתנה בהתאם לדגם, לתצורה ולמדינה.

 

דילוג לתוכן