פוג'יטסו מרחיבה אתPRIMEFLEX לפלטפורמת Hadoop

לתמיכה ב-SAP HANA Vora על מנת לתמוך בביג דאטה ארגוניים
פוג'יטסו מקלה על "אילוף" הביג דאטה והפקת בינה עסקית רבת ערך ממספר רב של מקורות נתונים, באמצעות הרחבת פתרוןPRIMEFLEX לפלטפורמת Hadoop לתמיכה מלאה ב- SAP HANA Vora.

יותר ויותר ארגונים מעוניינים להגדיל את מספר המקורות לעיבוד ביג דאטה אך מתמודדים עם הצורך למיין כמויות עצומות של מידע. לדוגמה, המכוניות המשתתפות במרוצי פורמולה 1 מייצרות לפחות ג'יגה בייט אחד של נתונים בכל שנייה שהן נמצאות על המסלול, בעוד שהחיישנים במנוע של מטוס סילון חדש מייצרים 10 ג'יגה בייט לשנייה של נתונים. מבלי להתחשב במקור הנתונים, למידע יש ערך לעסק רק כאשר ניתן לנתח אותו באפקטיביות ובמהירות, בכדי להפיק תובנות רבות ערך שיתמכו בקבלת החלטות.

על מנת לנהל את שטף המידע בדרך החסכונית ביותר, עסקים מטמיעים לעתים קרובות את פלטפורמת SAP HANA לעיבוד מהיר של נתונים מובנים של בינה עסקית, במקביל ל-Hadoop, על מנת להתמודד עם הביג דאטה שאינם מוּבנִים.
פלטפורמת SAP HANA Vora מאפשרת לארגונים לגשר בין SAP HANA ו-Hadoop ולבצע ניתוח בשני מערכי הנתונים. מדובר בפתרון מחשוב מבוזר השוכן בזיכרון ומספק אנליטיקה אינטראקטיבית מועשרת על נתוני הארגון ו-Hadoop. הוא משלב מנוע שאילתות בזיכרון ויש לו פונקציות רבות עוצמה כגון בסיס נתונים גרפים בזיכרון לניתוח בזמן אמת של גרפים ומנוע לניתוח סדרות זמן.

המערכות המשולבות שלPRIMEFLEX של פוג'יטסו, מפחיתות את המורכבות והסיכון הכרוכים בפריסות של ביג דאטה ומספקות לארגונים דרך קצרה יותר לערך שימושי. הן משולבות בחבילה אחת בדוקה הכוללת שרתים, אחסון, קישוריות רשת ותוכנה. פוג'יטסו עבדה בשיתוף פעולה קרוב עם SAP על טיוב המערכת המשולבת של PRIMEFLEX for Hadoop בכדי לספק תמיכה מקורית
ב-SAP HANA Vora.

כמו בכל מערכת PRIMEFLEX, עסקים יכולים ליהנות משלוות נפש נוספת הודות לשירותי התכנון, הפרישה והאינטגרציה של פוג'יטסו. שירותים אלה מסייעים להבטיח אינטגרציה חלקה בכל סביבה והעברת המערכות לייצור במהירות האפשרית כדי שיוכלו להתחיל לספק ערך. פוג'יטסו גם מציעה ייעוץ אסטרטגי באנליטיקה של ביג דאטה בנוסף לשירותי אירוח תשתיות, אינטגרציה ותחזוקה.

דילוג לתוכן