פוג'יטסו מציגה תחנות עבודה עם הכנה למציאות מדומה

תחנות CELSIUS מבוססות כרטיסים גרפיים של NVIDIA נועדו לספק למקומות עבודה את התשתית
לרמה חסרת תקדים של יצירתיות והמחשה במקום
פוג'יטסו מציגה שתי תחנות עבודה חדשות עם הכנה לVR (מציאות מדומה) המונעות בכרטיסים הגרפיים המקצועיים והחדשים ביותר של NVIDIA. תחנות העבודה החדשות של פוג'יטסו המצטרפות לקו של תחנות עבודה עם הכנה למציאות מדומה הן +CELSIUS W570power, תחנת העבודה השולחנית הקטנה ביותר בתעשייה המאפשרת מציאות מדומה, ו-CELSIUS H970 , תחנת עבודה ניידת עם צג של 17 אינץ'. שתי המערכות נועדו לספק למעצבים, מהנדסים ואדריכלים ממד נוסף לעבודתם הודות ליכולת להעביר תכניות תלת-ממדיות למציאות וירטואלית בשולחן העבודה או תוך כדי תנועה.
למרות שהמציאות הווירטואלית משמשת בעיקר את שוחרי המשחקים המקוונים, תחום זה צפוי לצמוח במהירות בעשור הקרוב. על פי התחזיות, מציאות וירטואלית תהפוך למיינסטרים בקרוב מאוד ותתרחב מה "early adopters" או המשוגעים לדבר אל "הפרגמטיים" או ראשוני המשתמשים מהשוק ההמוני. צמיחה זו מיוחסת לחוויה התלת-ממדית האופפת שמעניקה המציאות הווירטואלית, כזו הניתנת ליישום בכל הענפים, החל מארכיטקטורה והנדסה וכלה בלימודים ושירותי בריאות.
מהדורה מיוחדת של תחנת העבודה CELSIUS W570 ושל ה- +W570power עתירת הביצועים והפונקציונליות נארזה במארז מגדל חדשני של 21 ליטרים, 30 אחוזים קטן יותר מקודמו אך בה בעת מציע את אותה רמת ביצועים. ה-+W570power מתהדרת בעד שלושה מודולי NVMe PCIe M.2, שבעה כונני דיסקים והכרטיס הגרפיNVIDIA Quadro P4000 עם הכנה למציאות וירטואלית. כל אלה הופכים אותה להתקן האידיאלי לתוכנות תיב"ם (CAD) דו ממדיות ותלת ממדיות כמו גם ליישומי מידול מידע בנייה (BIM). בשילוב עם קסדת-צג מקצועית כגון ה-HTC Vive או Oculus Rift, המשתמשים יוכלו ליהנות מחוויה אופפת של מציאות וירטואלית בזמן אחזור נמוך ובמהירות פריימים גבוהה.
לאנשי מקצוע כגון אדריכלים, מהנדסים או מעצבים הנדרשים לעבוד גם בשטח, תחנת העבודה הניידת CELSIUS H970 עם צג "17 מפיחה חיים בתהליכי התכנון ומאפשרת מידול מציאותי ושינויי תכניות בזמן אמת. ה-CELSIUS H970 מספקת מסך גדול וקישוריות מלאה עם שתי Thunderbolt 3, DisplayPort אחת מלאה ו-VGA. היא מספקת ביצועים כמו של תחנת עבודה שולחנית הודות לכרטיס גרפי NVIDIA Quadro P5000 עם עד 2048 ליבות CUDA. רכיבי המערכת נגישים בנוחיות מדלת השירות הממוקמת בבסיס המחשב ומאפשרת שירות נוח.
רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו בישראל: "השילוב של מציאות וירטואלית בתחנות העבודה העוצמתיות שלו פותח הרבה אפשרויות מסעירות. למרות שמגמת השוק היא להקריב את הגודל לטובת הביצועים, אנו מאמינים עדיין ב-DNA של תחנות העבודה. המהפכה רק התחילה. אנו מכירים בכך שמציאות וירטואלית מסוגלת לקדם תהליך פיתוח כוללני ולשפר שלבים רבים בשרשרת הערך, מהתכנון וההנדסה דרך הייצור, התפעול והתחזוקה."

דילוג לתוכן