פוג'יטסו מכריזה על זמינות realtime bioLock לשימוש עם מערכות ERP של SAP:

פתרון אבטחה ביומטרי מתקדם המונע על-ידי PalmSecure
עבור מערכות המריצות תוכנת SAP

– הסכם הפצה בינלאומי עם realtime צפון אמריקה מעמיד את פתרון הגישה המאובטחת לפתרונות SAP לרשות לקוחות ברחבי העולם
– bioLock המיועד לשימוש עם מערכות SAP ERP ומונע על-ידי PalmSecure מגן על הנתונים העסקיים ומונע תרמיות הודות לאימות זהות ביומטרי גרנולרי למערכות המריצות תוכנת SAP
– אינטגרציה הדוקה בתוכנות SAP ארגוניות וב-SAP HANA
פוג'יטסו הכריזה היום על זמינות מידית של bioLock לשימוש במערכת SAP ERP. מדובר בטכנולוגיית בקרת גישה מאובטחת, המונעת על-ידי PalmSecure ומיועדת למערכות המריצות את תוכנות SAP.
BioLock המיועדת לשימוש במערכות המריצות את יישומי ה-ERP של SAP ופלטפורמתSAP Hana ומונעת על-ידי PalmSecure זמינה כעת לראשונה.

הסכם הפצה גלובלי עם realtime צפון אמריקה, שותפה של SAP בעלת דירוג זהב המפתחת את תוכנת bioLock לבקרה ביומטרית של גישה למערכות SAP, איפשר לפוג'יטסו להציע את יכולת האבטחה הביומטרית המתקדמת כפתרון נייטיב משובץ הן באופן ישיר והן באמצעות שותפי מכירות. כתוצאה מכך, לקוחות ברחבי העולם יכולים כעת להוסיף עוד רובד של אבטחה ביומטרית לסביבות SAP שלהם ולהגן על נתונים רגישים מפני גניבה, אובדן ותרמית עם ניהול גישה וזהות מאובטח ונוח מאוד.

הרחבת השותפות הקיימת עם realtime צפון אמריקה להסכם גלובלי חדש מאפשרת לפוג'יטסו להציע את הפתרון הביומטרי המתקדם שלה לניהול זהויות. הפתרון מספק בקרת גישה נוקשה וגרנולרית למערכות SAP, עם הקצאה זכויות שימוש לאחר זיהוי ביומטרי המבטל את הסיכון הטמון בשיתוף או העתקת סיסמאות.

הודות לאינטגרציה באבטחה המסורתית של מערכות SAP, לרבות single sign-on ופתרונות ממשל, סיכונים וציות (GRC) של SAP, bioLock לשימוש עם SAP ERP, המונע על-ידי PalmSecure מזהה משתמשים לפי הדפוס הייחודי של כלי הדם בכף היד של כל משתמש. באופן זה מפקח bioLock על הכניסה למערכות SAP קריטיות לרבות משאבי אנוש, ניהול קשרי לקוחות, ניהול שרשרת אספקה ותוכנות פיננסיות, מערכות לנקודות מכירה וכן פלטפורמת SAP HANA. אימות זהות ביומטרי גם מאפשר גישה מאובטחת למערכות SAP מהתקנים הנמצאים בשימוש משותף של מספר משתמשים. לפעילויות חשובות או מועדות לסיכון ניתן לספק הגנה נוספת עם נקודות בדיקה נוספות, המאמתות מחדש את זהות המשתמש באופן ביומטרי על מנת להבטיח שרק העובדים המורשים יבצעו טרנסאקציות קריטיות.

מאפיינים חדשים ומתקדמים של bioLock כוללים אימות זהות ביומטרי לבקרת גישה פיזית לאזורים מוגבלים במתקני החברה, כמו גם אינטגרציה מלאה ביישום ניהול הזמן והנוכחות של SAP. חבילות ארוזות מראש (bundles) ופתרון מוגדר מראש מקצרים את משך הפריסה של הפתרון בסביבות של תוכנות SAP .

 

דילוג לתוכן