רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל

פוג'יטסו זכתה בפרס החדשנות לשותפי Citrix

פוג'יטסו היא הזוכה בפרס החדשנות לשותפי Citrix. בפרס זה מביעה Citrix הכרה בפיתרון Desktop as a Service שסיפקה פוג'יטסו לממשלת ניו זילנד, ארבעה ימים בלבד לאחר שרעידת אדמה גדולה ניתקה את הגישה לתשתית המחשוב.

Government Desktop as a Service (GoDaaS) הוא פתרון מבוסס ענן, המאפשר גישה מאובטחת ליישומים קריטיים. הפתרון מותקן כיום אצל יותר מ-3,000 משתמשים בארבעה משרדים ממשלתיים חשובים של ניו זילנד. הפתרון נבנה כפתרון ענן היברידי על אחת מהארכיטקטורות מרובות הדיירים המתוחכמות ביותר של Citrix ו-XenApp ו-Xen Dektop הפרוסות בעולם. GoDaaS של פוג'יטסו מאפשר למשתמשים לעבוד מכל מקום ובכל עת ומספק חוויית שימוש חלקה, מכל התקן קצה באמצעות תחנת עבודה רגילה או וירטואלית.

Statistics New Zealand, המשרד הממשלתי האחראי לאיסוף והפקת מידע סטטיסטי, היה בראשיתו של תהליך השקה בן שישה חודשים של GoDaaS, כאשר רעידת אדמה בעוצמה של 7.8 בסולם ריכטר הכתה בניו זילנד בנובמבר 2016 וגרמה נזק קטסטרופלי למשרד הראשי של סוכנות ממשלתית זו. למרות שרעידת האדמה ניתקה את הגישה הפיזית למערכות המחשוב של Statistics New Zealand, פוג'יטסו הצליחה לספק סביבה שלמה של תחנות עבודה ופרודוקטיביות משרדית עבור יותר מ-1,000 עובדי הסוכנות תוך ארבעה ימים בלבד. הודות ל-GoDaaS, עובדי Statistics New Zealand יכלו לעבוד מהבית בשבועות שלאחר רעידת האדמה ולפרסם במועד נתונים סטטיסטיים כלכליים חשובים.

בסרטון ששלחו לפרס החדשנות של Citrix, כריסטופר בקסטון, המנהל הדיגיטלי הראשי של Statistics New Zealand תיאר את הערך של פלטפורמת GoDaaS מבוססת הענן: "המשרד שלנו הוא במהותו סוכנות של נתונים, והערך המוסף שאנו מספקים הוא בנתונים. אנו מספקים נתונים ללקוחות הכוללים עסקים ואנשים פרטיים וניתן לומר שאנו משרתים את כל אוכלוסיית ניו זילנד. הענן מסייע לנו להביא את הנתונים למשתמשים אלה."

דילוג לתוכן