פוג'יטסו וסימנטק מכריזות על הרחבת שיתוף הפעולה האסטרטגי

חברת פוג'יטסו, החברה הרביעית בגודלה בשוק ה – IT העולמי, מכריזה על הרחבת שיתוף הפעולה שלה עם יצרנית אבטחת המידע הגדולה בעולם, סימנטק, במטרה לספק שירות טוב יותר ללקוחותיה בתחומי הגנת המידע, ניהול המידע והגנה עליו.במסגרת ההסכם, בכוונת פוג'יטסו לשלב את מערכות האחסון שלה מסדרת ETERNUS עם פתרונות התוכנה לניהול נתונים והאחסון של סימנטק, NetBackup ועם פתרונות הגנת הקצה של החברה. כמו כן, שתי החברות יפעלו לספק פתרונות משולבים המבוססים על מוצריהן על מנת להאיץ ולשפר את מרכזי הנתונים ולהפיק את המקסימום מהשקעות ה – IT של הלקוחות. פתרונות אלה מיועדים לקשת רחבה של לקוחות – מארגונים בינוניים ועד שוק האנטפרייז תוך התבססות על חוזקות כל אחת מהחברות והגברת הסינרגיה בין החברות.
מאסאמי יאממוטו (Masami Yamamoto), סגן נשיא בכיר בפוג'יטסו העולמית, מסר כי "אין לי ספק כי שילוב החוזקות של פוג'יטסו בתחום האחסון והשרתים יחד עם פתרונות הגנת המידע המובילים של סימנטק יאפשר לנו לספק מגוון רחב יותר מוצרים ופתרונות טובים יותר ללקוחותינו."
גרג הגאס, ראש קבוצת פתרונות ארגוניים בחברת סימנטק, אמר כי "לקוחותינו מתמודדים עם מגבלות תקציביות למרות העלייה בהיקפי המידע. שיתוף פעולה מחוזק זה מיועד לאפשר לפג'יטסו וסימנטק פתרונות המשולבים בצורה טובה יותר ושירותים שיעניקו ללקוחות ניצול טוב יותר של החומרה, יוריד את רמת המורכבות של היישומים ויוריד עלויות תפעול."

דילוג לתוכן