משמאל לימין: סיריל דרמון

פוג'יטסו הסמיכה את "ניסקו טכנולוגיות" כשותפה

רענן ביבר, מנהל Fujitsu ישראל: " Fujitsuגאה בשותפיה העסקיים בישראל ושמחה על מינוי חברת ניסקו טכנולוגיות כשותף Fujitsu Select Expert"

חברת Fujitsu בישראל העניקה הסמכה לחברת ניסקו טכנולוגיות במסגרת תכנית השותפים הגלובלית שלה"Fujitsu Select Expert" . בכל מדינה מעניקה Fujitsu הסמכה לעשרה שותפים בלבד, מתוך כוונה להתמקד במקצועיות מירבית.
תכנית השותפיםFujitsu Select Expert , הינה תכנית ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ונעשית באמצעות השתלמויות וקורסים שונים שעוברים גם צוותי המכירות והיועצים של חברת Fujitsu בעצמה.

שותף עסקי שעבר בהצלחה את ההכשרה נהנה ממגוון משאבים שמעמידה עבורוFujitsu : שיתוף במידע עסקי סודי NDA של החברה, לצורך הבנה של המוצרים; מידע על מפת הדרכים של החברה; שיטות עבודה מומלצות (Best Practice) תוך שיתוף מנסיונה של החברה ושותפיה בכל העולם; סיוע לשותף לזהות ולזכות ביחד בפרויקטים הדורשים מיומנויות מקצועיות גבוהות; שיתוף במידע טכני של שותפיה העסקיים של חברת Fujitsu (כגוןSAP , מיקרוסופט, אורקל, קומוולט, נוטניקס וכו'; הזמנה של השותפים העסקיים מסדנאות הנערכות מעת לעת ל
Tech-Communityשל החברה בעולם; עידוד ומתן פרסים ותמריצים למצטיינים ועוד…

מדובר בתוכנית מתמשכת ורציפה, כך שהשותף שעמד בהצלחה בהכשרה חייב "לתחזק" את הידע ולעמוד אחת לתקופה בהכשרות נוספות. תכנית ההכשרות מקיפה נושאים רבים הנחלקים לשתי קבוצות עיקריות: Workplace & Mobility Systems – מערכות מחשוב קצה
ו- Server & Storage Solutions מערכות מחשוב ואיחסון לדטה סנטר.

רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל: "אני שמח וגאה בהסמכתה של "ניסקו טכנולוגיות" כשותף Fujitsu Select Expert. מדובר בהכשרה לא פשוטה, הכוללת השלמת קורסי הכשרה מנדטוריים ומעבר הבחינות הקשורות. כל קורס נושא מספר מסוים של נקודות הסמכה ובכדי להגיע להיות שותף Select Expert נדרש לצבור מספר רב של נקודות. התוכנית מאפשרת לשותף העסקי שלנו ידע מעמיק במוצרי החברה ושירותיה ובכך מאפשרת הוספת ערך מוסף גבוה למוצריה החברה, וללקוחותינו עבודה עם שותף עסקי מקצועי, מיומן ובעל מוטיבציה גבוהה".
מיקי קליין, מנכ"ל ניסקו טכנולוגיות: "הסביבה בה אנו פועלים מצריכה ידע עמוק והבנה מקיפה בטכנולוגיות ובמוצרים בהם אנו עוסקים. קו מוביל בניסקו טכנולוגיות הוא היותנו מרכז ידע טכני ברמה גבוהה, כזה המאפשר לנו לדבר בשפת הלקוח, להבין את צרכיו ולהתאים לדרישותיו את המוצרים הנכונים ביותר. תכנית ההכשרות של חברת Fujitsu מאפשרת לנו להתמיד בקו הזה, להקנות ידע טכני ברמה גבוהה לאנשינו ובסופו של דבר, לזכות באמון הלקוח וללוות אותו לאורך הדרך גם בפן הטכני."

דילוג לתוכן