פוג'יטסו דורגה כמובילה בשירותים מנוהלים למקומות עבודה באירופה

– דו"ח Magic Quadrant חדש של גרטנר על השוק האירופי מדרג את פוג'יטסו כמובילה וכבעלת יכולת הביצוע הגבוהה ביותר מבין הספקים
– הדו"ח בחן את הספקים מבחינת שלמות החזון ויכולת ביצוע

פוג'יטסו דורגה במעמד "מובילה" בדו"ח Magic Quadrant של גרטנר, העוסק בשירותים מנוהלים למקומות עבודה (Managed Workplace Services – MWS) באירופה. הדו"ח בוחן שירותי מיקור חוץ של משתמשים כמו גם שירותים דיגיטליים למקומות עבודה, המספקים למשתמשי קצה תמיכה מקוונת ומשולבת המבוססת בענן. גרטנר דירגה 15 ספקים לפי שני קריטריונים עיקריים: שלמות החזון ויכולת ביצוע.

הדו"ח מציין כי "המובילים מספקים את פתרונות השירות שלהם באופן מיומן, הינם בעלי חזון וכיוון ברורים בשוק השירותים והם מרחיבים ומשפרים את מיומנויותיהם בכדי לשמור על מעמדם המוביל. רביע החברות המובילות מעיד על הכיוון של שוק ה-MWS." עוד מצהיר הדו"ח כי "שוק ה-MWS מתמקד באספקת חוויה למשתמשי הקצה במקומות העבודה הדיגיטליים כך שארגונים יוכלו לנצל את מיומנויותיהם הדיגיטליות לפיתוח שירותים עסקיים דיגיטליים חדשים, לחזק את מעורבות העובדים ולפעול באופן זריז יותר בסביבת עבודה בעלת אוריינטציית-צרכנים מוגברת."

פוג'יטסו מספקת קו נרחב של שירותים למשתמשי קצה, וכיום מנהלת יותר מחמישה מיליון מקומות עבודה בעולם. ההיצע של פוג'יטסו כולל שירותים מסורתיים ושירותי תחנות עבודה וירטואליות, שירותים ותמיכה לעבודה ניידת ושיתוף פעולה אשר כולם מעוגנים ב-Digital Business Platform MetaArc של פוג'יטסו.
על מנת לסייע לעסקים לקצור את התועלות של הטרנספורמציה הדיגיטלית ולנהל את אתגרי האבטחה וצרכי המשתמשים המשתנים, פוג'יטסו נוקטת בגישה של יצירה משותפת ופועלת יחד עם לקוחותיה. הפתרונות של פוג'יטסו יוצרים איזון בין תשתית מחשוב איתנה הקיימת אצל הלקוחות לבין מחשוב דיגיטלי מהיר שנועד לקשר בין בני אדם, נתונים ויישומים ומשנה את פני סביבות העבודה.

פוג'יטסו סבורה כי חברת גרטנר דירגה אותה במקום הגבוה ביותר ביכולת הביצוע מבין הספקים הודות לחזון האסטרטגי ומפת הדרכים הברורה שלה. פוג'יטסו מציעה קו מוצרים מקיף המשולב בהתמקדות ביצירת תוצאות עסקיות בעלות משמעות. זה מתחיל בשירותי ייעוץ, ממשיך בטרנספורמציה של יישומים ומסתיים באספקת שירותים מנוהלים למקום העבודה, לרבות פתרונות מתמחים לענפים מסוימים וטכנולוגיות כגון האינטרנט של הדברים (IoT).

קרין ג'פרי, סגנית נשיא ומנהלת השירותים למשתמשי קצה, אספקה גלובלית ושירותי תשתית מנוהלת בפוג'יטסו, אמרה, "אנו מסכימים עם התחזית של גרטנר שעד 2020, המקור החשוב ביותר ליתרון תחרותי בשליש מהארגונים תהיה יכולתם של העובדים לעשות שימוש יצירתי בטכנולוגיות דיגיטליות. אנו מאמינים שהדירוג שגרטנר העניקה לפוג'יטסו בתחום זה מעיד על יכולתנו לעזור ללקוחות לשפר את הגמישות ולפעול להשגת יתרון תחרותי זה."

 

דילוג לתוכן