פאוור תקשורת מונתה כמפיץ מורשה של פתרונות הדואר של PineApp

חברת פאוור תקשורת, העוסקת בהפצה, יישום ושילוב של פתרונות אבטחת מידע, גיבוי ואחסון, תקשורת נתונים ואינטגרציה בסביבות מיחשוב ופלטפורמות מגוונות, מונתה כמפיץ מורשה בישראל לשיווק באנדלים של פתרונות האבטחה המקיפים של חברת PineApp בשילוב פתרונות מעבדת קספרבמסגרת שיתוף הפעולה תאפשר פאוור הפצת מספר פתרונות ייחודיים של PineApp, שישולבו עם  פתרונות האבטחה של מעבדת קספרסקי כמקשה אחת. PineApp מוכרת בעיקר במוצרי GATEWAY המוצעים כמערכות משולבות תוכנה-חומרה או כתוכנה בלבד, ביניהם מוצרים מוכרים כמו  Mail-SeCure, SeCure SoHo לארגונים קטנים, ו-Surf-SeCure שמספקים הגנה ושליטה בגלישה ארגונית.
 
"אנו גאים לשתף פעולה עם חברת PineApp שהיא חברה ישראלית על טהרת הכחול לבן, ומוכרת היטב בתעשייה העולמית בכלל והארצית בפרט בזכות הישגיה המהפכניים והטכנולוגיה אשר מיצבה אותה כמובילה בתחומה", אומר נועם פרוימוביץ, מנכ"ל פאוור תקשורת
 
לדברי חזי ארז, מנכ"ל PineApp, "החזון שלנו משלב הגנה בסדר גודל של מדינות לבין הגנה על ארגונים פרטיים גדולים וקטנים. PineApp משלבת את כל דרישות השוק ביישומי חומרה, תוכנה , ענן , ענן היברידי, DRP , הצפנה, הגנת מידע יוצא עבור ספקיות , מודלים מנוהלים מרחוק ועוד… כחברה מצליחה בזכות המוחות הישראלים שמובילים אותה אנו גאים לחבור לפאוור שמייצגת יושר, אמינות ומקצועיות לאורך השנים. ביחד הרכבנו חבילת אבטחת מידע, תמיכה ושרות שמספקת פתרון החל מהאדם הבודד בתחנת הקצה ועד לשרתי הארגון שמנתבים את המידע."
 
חברת PineApp
חברת PineApp מציעה פתרונות מקיפים של אבטחת דואר אלקטרוני, אירכוב של דואר אלקטרוני וסינון גלישה. את פתרונותיה של PineApp ניתן לרכוש על מערכות משולבות תוכנה-חומרה (Appliances) או כתוכנה בלבד (על גבי שרת VMware או פלטפורמת .( hyper v היא גם מאפשרת לספקיות אינטרנט (ISP) להציע ללקוחותיהן שירותים מנוהלים ותכנית התאוששות מאסונות (DRP). מאז הקמתה בשנת 2002, מתמקדת ומתמחה ™PineApp במערכות לאבטחה ולאירכוב דואר אלקטרוני ותוכן. מומחיות, התמקצעות, ניסיון ויצירתיות הם אלה אשר הציבו את ™PineApp כחלוצה בחזית פיתוח טכנולוגיות חדשניות וייחודיות, וביצירת פתרונות יעילים ביותר כנגד מגוון איומי הדואר האלקטרוני והגלישה.

דילוג לתוכן