פאוורמט מפתחת "תוכנית התאמה" שתבטיח תאימות לטעינה אלחוטית להתקני אפל

מקדמת בברכה את כניסתה של אפל לעולם הטעינה האלחוטית

בעקבות הדיווחים האחרונים על הצטרפותה של חברת אפל לקונסורציום הטעינה האלחוטית (Wireless Power Consortium), הודיעה פאוורמט כי החברה תהיה מוכנה לתמוך במכשירי iPhone בכל פרוטוקול טעינה אלחוטי שאפל תבחר. מתוך הכרה ביכולתה של אפל להפוך את הטעינה האלחוטית לשיטת הטעינה המקובלת ברבים הודות למספר העצום של מכשירי iPhone שיש בשוק, פאוורמט מקדמת בברכה את הגידול הצפוי בקטגוריית הטעינה האלחוטית, המממש בפועל את החזון שהגתה כבר לפני עשר שנים.
אלעד דובז'ינסקי, מנכ"ל פאוורמט אומר: "פאוורמט הייתה הראשונה שפיתחה טכנולוגיית טעינה אלחוטית וחזתה עולם שבו אנרגיה אלחוטית תהיה זמינה לכל בכל מקום. הטכנולוגיה הזו הייתה יציר מוחו של רן פוליאקין, מייסד פאוורמט והמנכ"ל הראשון שלה. אנו שמחים שאפל תסייע לחזון זה להבשיל."
לפני זמן מה החליטה פאוורמט להפוך לספקית הגג של תחום הטעינה האלחוטית בכל התקנים והפרוטוקולים על מנת להבטיח שכמה שיותר אנשים יוכלו להפיק תועלת מאנרגיה אלחוטית. מאז פיתוחה הפלטפורמה של פאוורמט תמכה בפרוטוקולים רבים. זו הסיבה שפאוורמט פותחת את הרשת שלה ומאפשרת לכל השחקנים בתעשייה להתחבר אליה.
פאוורמט היא כיום מובילת הקטגוריה בטעינה אלחוטית לאחר שהטכנולוגיה שלה הותקנה בסניפי סטארבקס ברחבי ארה"ב. 12,000 נקודות טעינה אלחוטיות של פאוורמט משמשות כיום את הצרכנים באופן סדיר באתרים ציבוריים. הטכנולוגיה של פאוורמט מותקנת גם ביותר ממיליון כלי רכב של ג'נרל מוטורס וביותר מ-250 מיליון טלפונים סלולריים וסמרטפונים בשוק. בין שותפותיה של פאוורמט נמנות דורסל ו-AT&T.

 

דילוג לתוכן